Reklamy
Artykuł sponsorowany

Drukarka doskonała

Drukarki są nieodzownym wyposażeniem każdej instytucji i firmy. Nie tylko kiedy pojawia się potrzeba wydruku dokumentów w tradycyjnym formacie A4, ale też do różnego rodzaju etykiet (adresowych, cenowych, odzieżowych). Niektóre modele drukarek etykiet naprawdę potrafią zachwycić!

Praktycznie niemożliwa jest działalność przedsiębiorstwa bez drukarki. Niektóre branże wymagają urządzeń drukujących na dużo mniejszym formacie. Należy do nich głównie handel (od dużych sieci handlowych i supermarketów po twórców artykułów handmade czy producentów wytwarzających na małą skalę lokalne artykuły spożywcze), branża gastronomiczna, ale też medyczna i farmaceutyczna (np. laboratoria). BeMark to nowa marka proponująca nowoczesne rozwiązania dla drukarek etykiet.

Najbardziej poręczna drukarka jaką widzieliśmy

„Pocket” to z języka angielskiego kieszeń, a „labeler” to znaczy etykieciarka, metkownica.Linia drukarek wychodzących w serii BeMark oznaczona skrótem PL (Pocket Labeler) to kompaktowe drukarki o naprawdę niewielkich rozmiarach (114mm x 87mm x 63mm), w dodatku bardzo lekkie (255g.). Drukarka etykiet BeMark PL M110 Pocket Labeler (o urządzeniu możesz dokładnie przeczytać tutaj: https://strefadrukarek.pl/Drukarka-etykiet-BeMark-PL-M110-Pocket-Labeler-203-DPI-szer-do-50-mm-etykiety-40mmx30mm-obsluga-Bluetooth-p89578) ze względy na swoje parametry może być przenoszona z miejsca na miejsce, zawsze tam, gdzie jej potrzebujemy.

Nowoczesna i inteligentna

Poza faktem, że drukarka BeMark jest niezwykle poręczna i doskonale sprawdzi się nawet w bardzo niewielkich i ograniczonych przestrzeniach, drukarka przenośna jest łatwa w obsłudze dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii. Po pierwsze, działająca z drukarką aplikacja PrintMaster pozwala na podstawie szablonów na szybki i łatwy wydruk różnych etykiet (cenowych, odzieżowych, etykiet na kable czy jubilerskich). Po drugie – urządzenie jest kompatybilne z systemem Android, iOS i PC (dla systemu Windows 7, 8, 10). Do każdego zurządzeń korzystających z tych systemów możemy podłączyć drukarkę przez kabel USB albo połączyć się za pomocą Bluetooth. Dzięki tej właściwości drukarki nie musimy się martwić o brak kabla, a materiały które chcemy wydrukować, szybko prześlemy na drukarkę z dowolnego telefonu. W końcu duża bateria zasilająca drukarkę (1500 mAh) pozwala jej na ciągłą pracę przez 4-5 godzin. Nawet w przypadku awarii prądu czy bez dostępu do innego źródła zasilania, możemy skorzystać z drukarki. 

Drukarka funkcjonalna i stylowa

Drukarki z tej serii nie dość że są bardzo funkcjonalne, to wyjątkowo estetycznie się prezentują. Otrzymamy je w klasycznej czerni, eleganckiej bieli, ekstrawaganckiej pomarańczy a nawet cukierkowym, słodkim różu. Ten estetyczny walor drukarki może być istotny szczególnie w branżach (choćby odzieżowych czy gastronomicznych) dla których gadżet wyróżniający się w taki sposób będzie doskonale współgrał z wizerunkiem firmy i wzbudzi sympatię klienta. Przenośną drukarkę można także z powodzeniem wykorzystywać w domu, zastępując nią dużo większe tradycyjne modele, których nie da się bez problemu przenieść z pokoju do pokoju.

Reklamy