Reklamy
Artykuł sponsorowany

Duże pieczątki – jakie wybrać?

Duże pieczątki sprawdzają się zarówno w biurze jako pieczątki księgowe, jak i w rękodzielnictwie – utrwalając informacje na metce albo jako wzór na kartkach okolicznościowych. Jaki model pieczątek nada się do takich celów? 

Duże stemple (duże, czyli takie, których rozmiar przekracza około 60 x 20 mm) występują w różnych modelach i mają szereg zastosowań. Z poniższego tekstu dowiesz się, kiedy warto sięgnąć po dużą pieczątkę i jakie korzyści zapewnia jej użycie.

Zastosowanie dużych stempli

Duże pieczątki będą przydatne wszędzie tam, gdzie chcemy umieścić jak najwięcej informacji o firmie, szczególnie takich, które zajmując sporo miejsca, np. numer konta bankowego, numer NIP i REGON, numer telefonu, pełen adres korespondencyjny, adres strony internetowej. Duże pieczątki znajdują zastosowanie w budownictwie (do zatwierdzania projektów), w księgowości (do oznaczania faktur i rachunków) i w każdej firmie, w której zatwierdza się i kataloguje różnego typu dokumenty (np. oznacza jako projekt finansowany ze środków unijnych). Pieczątka może być także nośnikiem hasła reklamowego albo logo firmy, którym możemy znakować torby albo koszulki. Jest to rozwiązanie znacznie tańsze niż zamówienie firmowego T-shirtu czy torby w drukarni. Duża pieczątka może też służyć do zdobienia ręcznie wykonanych kartek okolicznościowych, zaproszeń czy winietek.

Pieczątka metalowo-szkieletowa 

Trodat 5212 to model metalowo-szkieletowy z powierzchnią odbicia 116 x 70 mm, który znajdzie zastosowanie w biurze jako duża pieczątka tabelaryczna (pieczątka księgowa), stempel do załadunku czy pieczątka służąca do rozliczania projektów unijnych. Dzięki dużej powierzchni odbicia można na niej pomieścić nawet kilkanaście linijek tekstu. To model solidnie wykonany z materiałów najwyższej jakości, niezawodny i bardzo wytrzymały – producent gwarantuje, że pieczątka zapewni nam nawet do 400 000 odbić! Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie trzeba wykonać liczne i szybkie odbicia. Jest wygodny w użytkowaniu – poręczna rączka pozwala wygodnie trzymać pieczątkę, a dzięki stalowemu szkieletowi pieczątka jest stabilna i umożliwia wykonanie wyraźnych odbić. Ponadto używając ją nie zabrudzimy dłoni, a to dzięki specjalnej obudowie izolującej płytkę stemplującą. Dostępne tusze to czarny, fioletowy, zielony, niebieski i czerwony.

Automat EOS 140

Pieczątka Colop EOS 140 to pieczątka automatyczna o powierzchni odbicia 121 x 89 mm. Jako przedstawicielka renomowanej serii pieczątek tabelarycznych cechuje się znakomitą jakością wykonania z zastosowaniem najlepszych materiałów. Bardzo duża powierzchnia odbicia umożliwia zawarcie na niej dowolnej grafiki czy treści aż do 18 linijek tekstu. Co ważne, model Colop gwarantuje bardzo wyraźne odbicie, co jest szczególnie istotne w pieczątkach tabelarycznych czy przy umieszczeniu na pieczątce wielu informacji. Jak wskazuje skrót EOS, jest to model wykonany z użyciem technologii flaszowej, która pozwala na wykonanie bardzo precyzyjnych pieczątek, w których każdy detal będzie czytelny. Dostępne kolory tuszu to: czarny, czerwony, niebieski, zielony, fioletowy, a nawet złoty.Więcej informacji o pieczątce Colop EOS 140 znajdziesz tutaj: https://pieczatki-online.eu/automaty-pieczatek,colop-eos-140-121×89-pieczatka-tabelaryczna,142.

W przypadku obu modeli dużą pieczątkę można zamówić z gotowym wzorem „Sprawdzono pod względem […]” (merytorycznym, rachunkowym, formalnym), jak i z własnym projektem, który można łatwo wgrać w formacie JPG przy składaniu zamówienia na stronie sklepu lub wypełniając formularz.

Reklamy