Reklamy
Artykuł sponsorowany

Kasa za terminale – dodatkowe korzyści dla nowych klientów Programu Polska Bezgotówkowa

Z roku na rok rośnie w Polsce ilość transakcji bezgotówkowych. Nie wymagają one noszenia gotówki, a do tego są bezpieczne i wygodne. Nic dziwnego, że klienci chętniej i częściej płacą za pomocą karty oraz urządzeń takich jak smartfon czy zegarek, a firmy wyposażają się w terminale płatnicze.

Aktualnie w ramach Programu Polska Bezgotówkowa można skorzystać dodatkowo z akcji „Kasa za terminale”, aby zapewnić sobie maksimum korzyści, jednocześnie upowszechniając płatności bezgotówkowe. Na czym polega i czy warto z niego skorzystać?

Dlaczego warto korzystać z płatności bezgotówkowej?

Według licznych badań, Polacy chętniej dokonują płatności bezgotówkowych. Trend ten wiąże się przede wszystkim ze zwiększeniem zaufania do powszechnych kart z opcją zbliżeniową czy transakcji dokonywanych za pomocą urządzeń takich jak telefon, zegarek. Ponadto taka forma zapłaty za towar lub usługę niesie za sobą wiele korzyści, do których zalicza się przede wszystkim:

  • szybkość dokonywania transakcji – terminale płatnicze pozwalają na realizację płatności o wiele szybciej, niż w przypadku gotówki.
  • bezpieczeństwo realizowanych płatności – każda transakcja bezgotówkowa jest bezpieczna i szyfrowana.
  • bonusy – banki zachęcają swoich klientów do realizacji transakcji bezgotówkowych z wykorzystaniem urządzenia, jakim są terminale płatnicze, oferując atrakcyjne bonusy.

Czy warto posiadać terminal płatniczy?

Według raportu NBP, coraz więcej Polaków wybiera transakcje bezgotówkowe i oczekuje możliwości dokonania płatności bez gotówki. Taki trend wśród klientów zmusił firmy do wyposażenia się w terminale płatnicze czy kasoterminal, czyli urządzenie fiskalne, terminal płatniczy i system sprzedażowy w jednym, które dodatkowo pełni rolę drukarki fiskalnej. Rozwiązanie to ma wiele zalet:

  • sprawniejsza obsługa klientów,
  • mniejsze koszty,
  • bezpieczeństwo transakcji,
  • pozytywne kreowanie wizerunku,
  • budowanie przywiązania wśród klientów.

Jeśli w Twojej firmie nie ma jeszcze płatności bezgotówkowych, możesz skorzystać z Programu Polska Bezgotówkowa. Powstał on w celu upowszechnienia oraz promocji dokonywania płatności bezgotówkowych. W ramach projektu przedsiębiorca może dostać terminal płatniczy za darmo na rok, o ile wcześniej nie wykorzystywał tego modelu płatności.

Doskonałym rozwiązaniem jest zamówienie bezpłatnego terminala teraz, aby skorzystać z udziału w akcji promocyjnej „Kasa za terminale”. Jeżeli posiadasz kasę fiskalną marki Elzab lub Novitus zakupioną po 1 lipca 2019 roku, do kompletu możesz za 0 zł zamówić terminal płatniczy lub PIN Pad i za każdy taki zestaw otrzymać 200 zł premii.

Kasa za terminal – dlaczego warto skorzystać?

Rosnąca popularność transakcji bezgotówkowych przyczyniła się do stworzenia Programu Polska Bezgotówkowa, założonego przy udziale Związku Banków Polskich i sektora publicznego.

Program ma na celu upowszechnić płatności bezgotówkowe i ułatwić do nich dostęp, a dedykowany jest małym i średnim przedsiębiorcom, którzy jeszcze nie korzystali z terminali. Aktualnie w ramach Programu jeden z partnerów proponuje uczestnictwo w promocji „Kasa za terminale”. Przedsiębiorcy, którzy planują zakup kasy fiskalnej oraz chcą wyposażyć się w terminal płatniczy, mogą otrzymać premię w wysokości 200,400 lub 600 złotych.

Wystarczy, że wybiorą zestaw kasy fiskalnej i terminala: zestaw Elzab+PayTel lub Novitus+PayTel. Natomiast przedsiębiorcy posiadający kasę fiskalną marki Elzab lub Novitus zakupioną po 1 lipca 2019 roku, mogą zamówić do niej terminal płatniczy za 0 zł i nadal skorzystać z promocji

Więcej informacji o akcji „kasa za terminale” dostępnych jest na stronie https://www.paytel.pl/pl/nasza-oferta/kasa-za-terminale

 

 

Reklamy