Reklamy
Artykuł sponsorowany

Konferencja w SPA – 3 niezbędne fakty przydatne przy organizacji

Ze względu na natłok obowiązków w pracy, często nie ma możliwości na dokształcanie się w trakcie standardowych 8h pracy. Dlaczego by w takim razie nie zorganizować wydarzenia, które dokształci Pracowników oraz pomoże nawiązać lepsze relacje z partnerami biznesowymi? Konferencja w SPA to jest to!

1.      Konferencja w SPA – na co zwrócić uwagę?

2.      Dlaczego konferencja w SPA to dobry pomysł?

3.      Czy event teambuldingowy się sprawdzi?

Konferencja w SPA – na co zwrócić uwagę?

Duże i mniejsze przedsiębiorstwa stają często przed wyzwaniem, gdzie zorganizować konferencję, aby połączyć przyjemne z pożytecznym. Coraz częstszym pomysłem okazuje się być konferencja w spa. Jednak na co zwrócić uwagę podczas organizacji tego typu wydarzenia, aby okazało się strzałem w dziesiątkę, a nie kolejnym, nudnym, firmowym obowiązkiem? Przede wszystkim zwróć uwagę na to, aby konferencja w SPA była zorganizowana w miejscu, które jest do tego dobrze przystosowane. Ważne więc, aby konferencja w SPA odbyła się w miejscu, gdzie oprócz SPA są specjalne, przeznaczone do spotkań sale konferencyjne. Zwróć także uwagę, aby SPA było w stanie pomieścić w hotelu wszystkich uczestników. Zwróć także uwagę na otoczenie, w jakim znajduje się SPA, w którym chciałbyś, aby konferencja w SPA była zorganizowana. Tak więc postaw na ciekawą lokalizację, która poza SPA gwarantuje także atrakcyjną okolicę (przyroda, zabytki, wydarzenia kulturowe).

Dlaczego konferencja w SPA to dobry pomysł?

Konferencja w SPA przede wszystkim połączy przyjemne z pożytecznym. Oznacza to w praktyce tylko i aż tyle: uczestnicy będą dobrze wspominać wyjazd służbowy i więcej z niego wyniosą. Tym samym przedsiębiorstwo organizujące wydarzenie zyska więcej w postaci kompetentnych i usatysfakcjonowanych pracowników. Jak wiadomo, podczas konferencji dużo czasu poświęca się sprawom służbowym, jednak wypoczynek także powinien być równie ważny, ponieważ uczestnicy będą wtedy produktywniejsi. 

Czy event teambuldingowy się sprawdzi?

Konferencja w SPA to także doskonały moment, aby zorganizować eventy teambuldingowe. Obecnie, w przedsiębiorstwach polskich oraz zagranicznych duży nacisk kładzie się także na dobrą atmosferę i kontakt pomiędzy pracownikami. Tym samym efektywny zespół to taki, który umie ze sobą współpracować. Jak wiadomo, w sytuacjach zawodowych na taką właśnie integrację nie ma czasu, ponieważ deadline’y i wymagania Klientów gonią każdego. Dlatego też konferencja w SPA może być dodatkowym pretekstem do wzięcia udziału w evencie teambuldingowym. 

Reklamy