Reklamy
Artykuł sponsorowany

Konto dla zmotoryzowanych. Jak wybrać dobrą ofertę?

Jesteś osobą zmotoryzowaną, która często korzysta z samochodu i chętnie zmienia auta na nowe? Jeśli tak, warto swoją uwagę zwrócić w stronę ofert dedykowanych kierowcom – niektóre banki mają do zaproponowania znacznie więcej. To dobra wiadomość, jeśli jesteś na etapie wyboru odpowiedniego konta bankowego. Sprawdź, na co możesz liczyć i czym się kierować przy podejmowaniu decyzji.

Konta osobiste, chociaż zwykle służą jednemu celowi, różnią się wieloma parametrami. Dlatego wybór przypadkowej oferty może wiele kosztować – szczególnie, jeśli komuś zależy na specjalnych profitach wynikających z bycia kierowcą. W tym przypadku warto zwrócić uwagę na ofertę, jaką przygotował bank kierowcy – instytucja, która doskonale rozumie potrzeby zmotoryzowanych i wychodzi im naprzeciw.

Konto osobiste dla kierowcy – na co zwrócić uwagę?

Niewiele jest banków, które mają przygotowaną specjalną ofertę dla kierowców. Tymczasem dobry rachunek osobisty powinien charakteryzować się kilkoma istotnymi cechami. Wśród nich wymienić można:

  • brak opłat za prowadzenie konta lub możliwość zredukowania kosztów po spełnieniu określonych warunków związanych z wysokością salda
  • możliwość dołączenia do programu lojalnościowego zapewniającego np. zwrot kosztów za tankowanie pojazdu
  • możliwość skorzystania z dodatkowych produktów bankowych dla kierowców na korzystnych warunkach.

Przykładem rachunku, które wpisuje się w powyższe kryteria jest m.in. Moto Konto dostępne w Toyota Banku. Właściciel takiego konta może zredukować opłaty za prowadzenie rachunku, ale przede wszystkim skorzystać z programu Tankuj Korzyści – zakładającego cashback za paliwo, nawet w wysokości do 10%.

Dodatkowym atutem jest dostęp do Kredytu SMARTPLAN na nowe pojazdy (RRSO 7,86%), który oferowany jest na atrakcyjnych warunkach finansowych – z dużo niższą ratą oraz możliwością wymiany samochodu na nowy bez konieczności angażowania środków własnych.

Bank kierowcy – dlaczego warto skorzystać z jego oferty?

Nadal nie masz przekonania, że bank kierowcy jest w stanie zaproponować znacznie lepsze warunki? Poniżej prezentujemy kilka argumentów przemawiających na korzyść takiej opcji.

  • Oferty konta osobistego dedykowane kierowcom

Kierowca może liczyć na oferty specjalne, np. konto osobiste z dostępem do programów lojalnościowych przynoszących realne zyski.

  • Dostęp do innych produktów finansowych na atrakcyjnych warunkach

Mowa między innymi o kredytach samochodowych, kontach oszczędnościowych czy nawet lokatach. Są to produkty proponowane na atrakcyjniejszych warunkach, tj. z niższym oprocentowaniem, przyznawane w oparciu o uproszczone formalności.

Jeżeli szukasz konta osobistego, zacznij od weryfikacji oferty przygotowanej przez bank kierowcy. Właśnie tam masz znacznie większą szansę znaleźć produkt dobrze wpisujący się w potrzeby i oczekiwania.

Reklamy