Reklamy
Artykuł sponsorowany

Kto korzysta z bonusów bukmacherskich?

Bonus bukmacherski to rodzaj atrakcyjnej premii przyznawanej graczowi przez bukmachera. Na tego rodzaje promocje mogą liczyć zarówno nowi gracze, jak też stali, regularnie typujący użytkownicy. Kto konkretnie korzysta z bonusów bukmacherskich? Dlaczego to takie polecane rozwiązanie?

Bonusy bukmacherskie dla nowych graczy

Porównując ofertę bonusów u bukmacherów na polskim rynku, można stwierdzić, że szczególnie dużo propozycji przygotowano dla nowych graczy. Co istotne, nowi gracze to nie tylko użytkownicy dopiero rozpoczynający swą przygodę z typowaniem zakładów, ale również bardziej doświadczone osoby, które mają już spore umiejętności w tym zakresie. Darmowe bonusy bukmacherskie tego rodzaju to po prostu ciekawe promocje dla osób, które założą konto u danego bukmachera. Jako że konkurencja w tej branży jest bardzo duża, bukmacherzy rywalizują o klienta, oferując wyjątkowe rabaty i bonusy w coraz wyższych kwotach.

Bukmacherzy zapewniają nowym graczom szereg ciekawych propozycji, wśród których największą popularnością cieszą się takie bonusy na start jak m.in. freebety (darmowe zakłady), bonusy od depozytu oraz tzw. zakłady bez ryzyka. W zależności od firmy i rodzaju promocji, gracz może zyskać nawet kilka tysięcy złotych. Skorzystanie z proponowanej oferty to doskonała okazja do darmowej rozgrzewki na koszt bukmachera, przetestowania w praktyce możliwości serwisu, jak również realna szansa na znaczące zwiększenie środków finansowych. Ponadto rozwiązanie to umożliwia graczom sprawdzenie swych umiejętności w zakresie obstawiania, a także, w przypadku cashbacków, typowania bez ryzyka, bowiem nawet w sytuacji przegranej zainwestowane środki wrócą na konto gracza.

Bonus bukmacherski dla stałych graczy

Nie tylko nowi gracze są rozpieszczani bonusami przez operatorów. Stali użytkownicy mogą też liczyć na wiele atrakcyjnych propozycji, które przyjmują zazwyczaj różne formy. Najłatwiej podzielić je na dwa główne rodzaje: bonusy regularne, czyli umieszczone na stałe w ofercie, a także promocje okolicznościowe (czasowe).

Regularne bonusy to dodatkowe środki albo punkty przyznawane za wykonanie określonych działań, np. za zaproszenie do rejestracji znajomego, a także innego rodzaju premie, np. z okazji urodzin. Bez względu na formę, mają one za zadanie przede wszystkim docenienie gracza, a tym samym zachęcenie go do dalszego regularnego korzystania z usług operatora.

Bonusy okolicznościowe to natomiast często pojawiające się promocje organizowane na określony czas. Polegają one na obowiązku zrealizowania określonego zadania, za który przyznawane są wartościowe nagrody rzeczowe bądź punkty, które później można wymienić np. na bonusy.

Doświadczeni gracze chętnie korzystają z bonusów i promocji, ponieważ mogą dzięki nim pomnożyć posiadane środki, uzyskać dodatkowe pieniądze na typowanie zakładów czy też otrzymać inne specjalne profity, takie jak wartościowe nagrody rzeczowe.

Jeśli interesują Cię aktualne kody promocyjne od legalnych, polecanych operatorów, zobacz bonus bukmacherski na ZawodTyper. W serwisie znajdziesz rzetelne informacje na temat różnych bonusów proponowanych przez firmy  w Polsce.

Reklamy