Reklamy
Artykuł sponsorowany

Przegląd sprzętu budowlanego Wacker Neuson dla profesjonalistów

Wacker Neuson to niemiecka marka oferująca zaawansowane technologicznie urządzenia i narzędzia budowlane zarezerwowane do profesjonalnego użytku. Firma istnieje na rynku od przeszło 170 lat, nieustannie powiększając swoje portfolio o najwyższej jakości maszyny i sprzęt budowlany. Sprawdź sprzęt Wacker Neuson najchętniej wybierany przez polskich budowlańców.

 

Przegląd sprzętu budowlanego Wacker Neuson

W ofercie niemieckiego producenta znaleźć można nowoczesne oraz innowacyjne urządzenia do prac z betonem, zagęszczarki, sprzęt do wyburzeń, a także agregaty prądotwórcze i różnorodne akcesoria ułatwiające pracę. Ze względu na swoje możliwości, najwyższą jakość wykonania, a także… cenę urządzenia i maszyny Wacker Neuson dedykowane są przede wszystkim najbardziej wymagającym profesjonalistom.

Zagęszczarka stopowa Wacker Neuson AS 50E

Zagęszczarka Wacker Neuson AS 50E to ubijak zasilany akumulatorowo, wyposażony w system redukcji wibracji, który generuje 2,1 kW (2,8 KM) mocy. Maksymalny czas pracy urządzenia na jednym cyklu ładowania wynosi 0,5 h, a jego ciężar to 61 kg z akumulatorem. Sprzęt generuje zaledwie 680 wibracji/min. Dzięki zasilaniu elektrycznemu ubijak Wacker Neuson nie wymaga konserwacji, gwarantuje niskie koszty eksploatacji, a także może być stosowany w słabo wentylowanych pomieszczeniach. Jednocześnie sprzęt zapewnia taką samą wydajność, jak ubijaki spalinowe.

Przecinarka jezdna Wacker Neuson BFS 1345

Przecinarka jezdna  Wacker Neuson BFS 1345 zapewni największą precyzję oraz wydajność cięcia betonu i asfaltu. Urządzenie waży zaledwie 93 kg i zapewnia nawet 20% szybsze cięcie w porównaniu do przecinarek konkurencji. Maksymalna głębokość cięcia wynosi 170 mm przy średnicy tarczy 450 mm. Prezentowana przecinarka  Wacker Neuson wyposażona jest w silnik spalinowy Honda GX390 o mocy 8,6 kW (11,8 KM) oraz o pojemności 389 cm3 i zużyciu paliwa na poziomie 4,3 l/h. Sprzęt wyposażony jest w zbiornik paliwa o pojemności 6 l. Przecinarka generuje 3600 obr./min. I jest wyposażona w zbiornik wody o pojemności 32 l.

Zagęszczarka rewersyjna Wacker Neuson DPU80

Ten w pełni profesjonalny sprzęt gwarantuje możliwie najlepszą wydajność, mocną konstrukcję oraz mnóstwo funkcjonalności ułatwiających codzienną pracę na największych budowach. Zagęszczarka rewersyjna Wacker Neuson DPU80 waży 771 kg i zapewnia szerokość roboczą wynoszącą 770 mm. Sprzęt wyposażony jest w silnik Diesla o mocy 11 kW (14,9 KM) i pojemności 686 cm3, który zużywa 2,7 l/h. Zagęszczarka wyposażona jest w 7,2-litrowy zbiornik paliwa, zapewnia siłę odśrodkową na poziomie 80 kN i prędkość roboczą ok. 29 m/min – zależnie od gruntu i czynników zewnętrznych. Maksymalna wydajność powierzchniowa zagęszczarki to aż 1340 m2/h.

Wiązarka do drutu zbrojeniowego Wacker Neuson DF 16

Wiązarka do drutu zbrojeniowego Wacker Neuson DF 16 to prawdziwy bestseller i jedna z najchętniej wybieranych wiązarek przez profesjonalistów. Sprzęt zapewnia łatwe i wydajne wiązanie do 1000 węzłów podwójnych na godzinę, gwarantując operatorowi błyskawiczną i niezwykle komfortową pracę. Wiązarka waży 2,2 kg, umożliwia 77 wiązań na pasmo drutu wiązałkowego, a jeden węzeł wiąże w czasie 0,8 s. Sprzęt obsługuje pręty o średnicy od 6 + 6 mm do 16 + 16 mm.

 

 

Reklamy