Reklamy
Artykuł sponsorowany

Rola systemów ERP w nowoczesnym zarządzaniu firmą

Jednym z popularniejszych sposobów na poprawę konkurencyjności wśród przedsiębiorstw, jest sukcesywne monitorowanie i ograniczanie kosztów. Pozwala to na podnoszenie efektywności ekonomicznej oraz intensyfikację zysku/marży w firmie albo stwarza możliwość zaproponowania niższych cen i czerpanie korzyści z tzw. efektu skali.

Okazuje się, że aby działania restrukturyzacyjne miały sens, należy wdrażać je niemal na wszystkich płaszczyznach aktywności przedsiębiorstwa. Kluczowym czynnikiem dla podejmowania decyzji i właściwego zarządzania w firmie, jest wiedza na temat dynamiki zmian zachodzących w strategicznych obszarach prowadzonego biznesu. Można do osiągnąć poprzez bieżący monitoring poszczególnych elementów/działów, który generuje dla managera cenne informacje w czasie rzeczywistym.

Na rynku znaleźć można wiele przydatnych narzędzi, a jednym z bardziej pożytecznych rozwiązań – są nowoczesne systemy ERP. Prześledźmy funkcjonalność i efektywność  oraz możliwości, jakie daje przedsiębiorcy system ERP, na przykładzie Comarch ERP Optima. To specjalistyczne oprogramowanie – wspiera prowadzenie księgowości, koordynuje, ułatwia i przyspiesza procesy rozliczeniowe w firmie, bez względu na profil prowadzonej działalności.

Strój szyty na miarę, czyli dostosowanie rozwiązań systemowych do indywidualnych wymagań

Każde przedsiębiorstwo ma pewną specyfikę i indywidualne potrzeby, dlatego, aby aplikacja ERP mogła właściwie wypełniać swoje zadania, musi zostać odpowiednio skalibrowana. Na rynku istnieje wiele firm, które oferują swoje usługi w zakresie wdrażania systemu ERP na bazie renomowanego produktu krakowskiego Comarch-u. Wśród solidnych podmiotów, jakich realizacje wdrożeniowe cieszą się dużym uznaniem, są specjaliści firmy eITC.online, których oferta wydaje się najbardziej kompleksowa.

– W pracy stawiamy na jakość, którą mierzymy poziomem satysfakcji klientów oraz efektywnością wprowadzanych przez nasz zespół rozwiązań. Do każdego wdrożenia podchodzimy indywidualnie. Nie wyobrażam sobie przystąpienia do realizacji zlecenia bez dogłębnej analizy potrzeb klienta, w czym pomocna jest merytoryczna rozmowa zarówno z osobą zarządzającą, jak i docelowymi operatorami systemu. Po rozpoznaniu i załatwieniu kwestii licencyjnych i sprzętowych, rozpoczynamy właściwy etap wdrożenia. Dbamy przy tym o zorganizowanie praktycznych szkoleń, ukierunkowanych na zapoznanie osób obsługujących poszczególne moduły systemu ERP z wszelkimi niuansami i funkcjonalnością Comarch ERP Optima. W pakiecie naszej oferty znajduje się ponadto opcja wsparcia powdrożeniowego – w postaci m. in. IT helpdesk i Accounting helpdesk, realizowana z powodzeniem przy użyciu mobilnej aplikacji Teamviewier – wyjaśnia Tomasz Rejmer, jeden z właścicieli eITC.online.

Rozsądna automatyzacja wsparciem dla zawodnego czynnika ludzkiego

Z całościową propozycją firmy w zakresie wdrożeń oraz szczegółami odnośnie wszystkich korzyści, jakie można odnieść stawiając na rozwiązania Comarch ERP Optima, można zapoznać się pod tym adresem https://eitc.online/systemy-erp. Usprawnienie procesu księgowania przy pomocy przedstawionego systemu ERP, to minimalizacja błędów, przyspieszenie pracy i możliwość wygenerowania aktualizowanych na bieżąco raportów. To podstawa w procesie podejmowania skutecznych decyzji w nowoczesnej firmie.

Reklamy