Reklamy
Artykuł sponsorowany

Szukam nowej pracy

Utrata pracy i związana z tym konieczność znalezienia nowego miejsca zatrudnienia rodzi stres. Nie jest to nic przyjemnego, ale w każdych czasach trzeba być gotowym na różne, niekoniecznie komfortowe, sytuacje w naszym życiu. Sytuacja związana ze zwolnieniami, czy redukcją jest także wyzwaniem dla tych z nas, którzy muszą tych zwolnień dokonywać. W takich kwestiach warto poszukać pomocy w takich miejscach i takich firmach, które się na tego typu procedurach i procesach znają.

1. Zwolnienia z ludzką twarzą

2. Profesjonalna pomoc w trudnym czasie

3. Rozwiązanie, które może przynieść sukces

Zwolnienia z ludzką twarzą

Outplacement, bo tak ów szereg działań związanych ze zwalnianiem ludzi oraz pomocą w szukaniu im nowego zatrudnienia, się nazywa musi być przeprowadzany z głową i odpowiedzialnością. Tu nie ma miejsca na pochopne, czy niedbałe ruch, bo mogą one przynieść wiele złego konkretnemu człowiekowi, który siedzi po drugiej stronie biurka. Korzystając z wypróbowanych sposobów możemy zredukować ten stres do niezbędnego minimum, a także wyposażyć człowieka w know-how, dzięki któremu łatwiej będzie mu się odnaleźć w nowej sytuacji. 

Profesjonalna pomoc w trudnym czasie

Poszukując najlepszych rozwiązań, w tej niezbyt przyjemnej dziedzinie, na pewno warto wejść na stronę: https://outplacementkalkulator.pl/. Znajdziemy tam szereg fachowych omówień i porad, dzięki którym zapoznamy się na spokojnie z samą ideą outplacementu. Pozwoli to nam zrozumieć jego skomplikowaną definicję, a także różne sposoby działania na wielu współgrających ze sobą płaszczyznach, dzięki czemu podejmiemy najtrafniejsze decyzje. Zawarty tam kalkulator outplacementu pozwoli zorientować się nam na czym stoimy i jaka pomoc jest nam potrzebna. Profesjonaliści i profesjonalistki z Lee Hecht Harrison DBM Polska zaproponują nam taki program, jaki jest nam potrzebny. Będzie on dopasowany do naszych potrzeb. Dzięki temu zniwelujemy koszty oraz potencjalne problemy do niezbędnego minimum.

Rozwiązanie, które może przynieść sukces

Oczywiście nie wszyscy odchodzący pracownicy będą skłonni skorzystać z takiego programu, ale na pewno pomoże im on uzyskać lepsze spojrzenie na ich sytuację i – być może – znaleźć dobrą pracę w niedalekiej przyszłości. Firma, która opłaca taki specjalny program swojemu pracownikowi, daje mu także poczucie, że współtworząc ją, był dla niej ważny. Wzmacnia to także poczucie wartości własnej człowieka, a to bardzo ważna rzecz, zwłaszcza w kontekście poszukiwania nowego pracodawcy.Takie rozwiązania są bardzo istotne w obecnych czasach, gdy outplacement w Polsce staje się outplacementem o charakterze indywidualnym, a więc ważny jest jego styl oraz jakość. Warto o nią dbać wspólnie z najlepszymi specjalistami na rynku. Da to nam poczucie satysfakcji, a nasi byli pracownicy łatwiej nawiążą nowy stosunek pracy, który da im poczucie sprawstwa i bezpieczeństwa. 

Reklamy