Reklamy
Artykuł sponsorowany

Szukasz restauracji z klasą? To propozycja dla Ciebie!

Restauracja to nie po prostu miejsce, gdzie zwykło się spożywać posiłki. Na dobrą restaurację składa się wiele elementów, z których dobra kuchnia jest tylko jednym z nich. Równie ważny, jeśli nawet nie najważniejszy jest odpowiedni klimat. Niezależnie od tego czy prowadzimy niewielki lokal, specjalizujący się w kuchni etnicznej czy też profesjonalny biznes, obsługujący korporacyjne eventy, konieczne jest zadbanie o odpowiedni wystrój wnętrza. Pomoże nam w tym szklanatorebka.pl.

Z czym się to je?

Jest to sklep internetowy, którego specjalność stanowi dostarczanie dodatków do wnętrza restauracji. Szczególnie duży nacisk kładziemy na dekoracje stołu, wierząc, że jest wizytówką, jak i zwierciadłem lokalu. W ofercie znajdują się zarówno detale, serwetki, jak i większych gabarytów elementy ozdobne, takie jak świeczniki czy wazony na kwiaty. Bogaty i niebanalny asortyment naszego sklepu pomoże Ci urządzić restaurację, zgodnie ze swoją wizją. Niezależnie od tego, czy preferujesz styl klasyczny, czy awangardowy, znajdziesz w sklepie szklanatorebka.pl oddanego sojusznika.

W czym pomożemy Ci pomóc?

Posiadamy bardzo bogaty wybór obrusów, od prostych białych nakryć stołowych poprzez awangardowe, kolorowe narzuty. Stanowią świetną podstawę do unikalnej aranżacji stołu. W ofercie znajdują się też obrusy jednorazowe. W przeciwieństwie do tradycyjnych nie muszą być one prane ani czyszczone, a po zabrudzeniu, wystarczy je wyrzucić. Świetnym uzupełnieniem stylowego obrusu będzie tiul na rolce. Odrobina talentu artystycznego, pozwoli nam stworzyć unikalne, cieszące oko i wprawiające w zachwyt gości kompozycje.

Świece to ważny, ale niestety często niedoceniany element wyposażenia restauracji. Zastosowanie odpowiednich świec ozdobnych pomoże nam w stworzeniu unikalnego, nastrojowego wnętrza. Szklanatorebka.pl oferuje różnego typu świece ozdobne, od klasycznych białych poprzez pokryte brokatem w kształcie efektownej kuli. Posiadamy również świece okolicznościowe, w tym świąteczne. Sprawdzą się one nie tylko w restauracji, ale też w hotelu, podczas domowych przyjęć czy na wigilijnym stole. Pozwolą na łatwe stworzenie wyjątkowej atmosfery. W naszym sklepie znajdziesz też eleganckie serwetki oraz stylowe wazony na kwiaty. Korzystając z naszego asortymentu, z pewnością zapewnisz gościom nie tylko smakową, ale też wizualną ucztę.

Reklamy