Choć kulminacyjny moment spowodowanego koronawirusem kryzysu zdaje się być za nami, rząd sceptycznie podchodzi do zaostrzenia dotychczasowej polityki finansowej. Kredyty bankowe w dalszym ciągu obarczone są niskimi stopami procentowymi, a przeciętna pożyczka pozabankowa oferowana jest na niższy procent maksymalny.

Aktualna sytuacja sprzyja osobom szukającym taniego finansowania długoterminowego, w którym wysokość miesięcznej raty nie będzie stanowić zbyt wysokiego obciążenia dla domowego budżetu. Na co warto przeznaczyć taką pożyczkę? Który przekładany od dawna wydatek warto zrealizować?

1.     Pożyczka na kurs uzupełniający

Znalazłeś ciekawą ofertę pracy, która będzie wymagać podniesienia swoich kwalifikacji? Tania pożyczka ratalna pomoże Ci się przebranżowić i uzyskać niezbędne uprawnienia. Jej limit może wynosić nawet kilkanaście tysięcy złotych – niezależnie od tego, czy potrzebujesz tanich lekcji języka obcego czy kosztownego, kilkumiesięcznego kursu, bez trudu opłacisz wymarzone studia uzupełniające czy specjalistyczne szkolenie.

2.     Zakup niezbędnego sprzętu do pracy

Jeśli jesteś przedstawicielem wolnego zawodu, który nie jest związany na stałe z jednym pracodawcą, zapewnienie odpowiednich narzędzi pracy spoczywa wyłącznie na Twoich barkach. Nie trzeba dodawać, że nowoczesny sprzęt i niezbędne oprogramowanie może okazać się niezwykle kosztowne. Coraz więcej firm udostępnia swoje produkty wyłącznie w modelu subskrypcyjnym, a kryzysowa sytuacja na rynku mikroelektroniki odbija się na cenie komponentów komputerowych. Pożyczka stanowi wówczas dalekosiężną inwestycję, która pomoże Ci zachować płynność finansową.

3.     A może nowy rower albo hulajnoga elektryczna?

Wakacyjne miesiące sprzyjają aktywności na świeżym powietrzu. To doskonały moment, aby odstąpić od samochodu lub komunikacji miejskiej i nie przejmować się korkami, brakiem miejsc parkingowych czy spóźnieniami. Zakup roweru miejskiego bądź hulajnogi elektrycznej pozwoli Ci zaoszczędzić na paliwie lub cenie biletów, lepiej przewidzieć czas podróży i komfortowo dostać się z domu do pracy.

Tania pożyczka, czyli jaka?

Pandemia koronawirusa doprowadziła do sytuacji, w której maksymalna wysokość odsetek została ograniczona. Aby zaoferować klientom atrakcyjny produkt finansowy, większość firm pożyczkowych zdecydowała się wydłużyć okres spłaty do nawet kilkudziesięciu miesięcy.

Jednym z takich przedsiębiorstw jest firma TAKTO Finanse – pożyczka od firmy TAKTO jest rozłożona na 40 miesięcznych rat i może opiewać na maksymalnie 10 000 złotych, dzięki czemu doskonale sprawdzi się nawet przy kosztownych wydatkach. Już dziś zapoznaj się z kalkulatorem finansowym na stronie TAKTO i przekonaj się, że pożyczka może być dalekosiężną inwestycją. 

Odwiedź stronę TaktoFinanse.pl i sprawdź sam, że pożyczka pozabankowa na raty jest udzielana szybko i na prostych zasadach.
Źródło: taktofinanse.pl


Zobacz również

Budowa i zastosowanie suwnicy pomostowej
Budowa i zastosowanie suwnicy pomostowej
Gaz dla firm - wszystko, co musisz wiedzieć
Gaz dla firm - wszystko, co musisz wiedzieć