Reklamy
Artykuł sponsorowany

Torba reklamowa – czyli ciekawy gadżet dla Ciebie lub Twojej firmy

Zastanawiasz się nad zakupem toreb reklamowych, które mogą stać się świetnym dodatkiem marketingowym Twojej firmy? Przeczytaj poniższy wpis, aby dowiedzieć się jakie rodzaje toreb reklamowych możemy wyróżnić, na co zwrócić uwagę zakupując takie torby oraz poznasz jedną z firm, która specjalizuje się w produkcji toreb reklamowych. 

Rodzaje toreb reklamowych

Najbardziej znany podział toreb reklamowych to:

Obydwa te rozwiązania są w ekologiczne. Torby papierowe są wciąż jednym z najczęściej wybieranym rozwiązaniem wśród rodzajów opakowań. Są dostosowane do swojego przeznaczenia. Przykładowo torba dostosowana do kontaktu z żywnością torby nie posiada uchwytów fałdowych. Doskonale sprawdzi się m.in. jeżeli prowadzisz działalność gastronomiczną. Idealnie posłuży przechowywaniu produktów sypkich. Innym rodzajem, może być kolorowa torba z uchwytem skręcanym, która może posłużyć jako torba prezentowa np. dla klienta za stosunkowo niewysoką cenę. Prócz standardowych toreb papierowych można wybrać te w wersji prestige. Są one grubsze, bardziej eleganckie i mogą posiadać sznurkowy uchwyt. Torby tego rodzaju mogą posłużyć do przechowywania prezentów, ale często znajdują zastosowanie jako opakowanie do firmowych gadżetów reklamowych. Jeżeli ktoś chce wybrać bardziej efektowne rozwiązanie to świetnie sprawdzi się torba laminowana, która jest sztywna i posiada sporą gramaturę.

Drugim rozwiązaniem są torby materiałowe. To z pewnością jedno z najbardziej ekologicznych wyjść . Dzięki stosowaniu toreb na co dzień można ograniczyć wykorzystanie plastiku. A jak wiadomo problem masowej produkcji śmieci jest coraz bardziej zauważalny. Wśród kategorii toreb materiałowych można wyróżnić:

  • Torby bawełniane standard
  • Torby bawełniane PREMIUM
  • Plecaki bawełniane
  • Worki bawełniane
  • Torby polipropylenowe/ wigofilowe
  • Produkty poliestrowe

Torba bawełniana to świetne rozwiązanie, aby zapakować produkty spożywcze. Coraz częściej można je zobaczyć w sklepach, hurtowniach, jak również większych marketach. Jeżeli firma zdecyduje się na torby reklamowe z nadrukiem można je zastosować jako gadżet targach, do promocji firmy, a także do sprzedaży dla klientów. Stanowią długotrwałą reklamę Twojej firmy.

Na co zwrócić uwagę kupując torbę reklamową?

Decydując się na zakup torby reklamowej warto zwrócić uwagę na kilka kwestii. Pierwszą z nich gramatura papieru lub materiału, z którego wykonana jest torba. Kolejnym aspektem jest kolor torby. Może być on brązowy, biały, kremowy, ale również kolorowy. Producenci mogą pochwalić się szerokim asortymentem produktów. 

Następnym aspektem na jaki należy zwrócić uwagę jest minimalna liczba sztuk produktów, jaką należy zamówić. Najczęściej wynosi ona 100 sztuk, w przypadku toreb papierowych liczba nakładu wyrażana jest w tysiącach. 

Jeżeli do torby reklamowej chcemy spakować coś konkretnego i znamy jego wymiary, warto dopasować torbę pod względem wysokości, szerokości i głębokości. Da to gwarancje, że dany przedmiot idealnie zmieści się do opakowania. 

Decydując się na zakup toreb reklamowych warto zrobić to u sprawdzonego producenta i firmy. Dzięki temu można być pewnym, że dobierze on najlepszą opcję do potrzeb danego biznesu, czy okazji. Mogą być to porady dotyczące nadruku, koloru torby, czy też wielkości. Jeżeli torba ma mieć charakter reklamowy to warto, aby nadruk był wyraźny, sporych rozmiarów i czytelny. Dzięki temu będzie można go swobodnie odczytać. Najbardziej popularnym rozwiązaniem jest umieszczenie loga firmy, tak aby zapadło ono w pamięć. Dzięki temu torba może stać się skutecznym narzędziem reklamowym. 

Z pewnością jest to gadżet trwały i można go traktować jako reklamę mobilną. Warto wybrać sprawdzonego producenta, który zapewni o wysokiej jakości wydruku.

Indywidualny projekt torby reklamowej

Firmy oferują projektowanie torby samemu. Dzięki temu można stworzyć unikalny projekt i dostosować go do własnych potrzeb. Prócz firmowych spraw może posłużyć np. na wyjątkowe okazje np. urodziny, imieniny, czy Dzień Babci lub Dziadka. Z pewnością taki spersonalizowany prezent będzie trafiony. 

Na stronie producenta toreb reklamowych AllBag proces zamówienia indywidualnego składa się z trzech kroków:

  • wybranie produktu: torby papierowej, materiałowej lub przyłbicy,
  • personalizacja danego gadżetu,
  • wpisanie danych osobowych do wysyłki produktów.

 Więcej o firmie AllBag przeczytasz poniżej.

O firmie AllBag

Firma AllBag to producent toreb reklamowych o bardzo szerokiej ofercie produktów. Firma posiada dwa zakłady produkcyjne, które są połączone z pracownią drukarską. Posiada również aż trzy spore magazyny, w których mieści się przeszło 5 000 000 przygotowanych toreb.

Cel firmy AllBag to prowadzenie działalności w godny i odpowiedzialny sposób. Wdrażane i stosowane są innowacyjne technologie, które minimalizują ryzyko niekorzystnego wpływu na środowisko oraz ekologię. Firma zapewnia, że wszystkie przekonania oraz przeświadczenia pracujących, są zgodne z przepisami i regulacjami w zakresie ochrony środowiska. Zwane jest to etyką ekologiczną.

Co myślicie o takiej formie promocji?

Reklamy