Reklamy
Biznes

AUXILIA z nowym zarządem zadebiutowała na zielono

wymiana walut tanio

AUXILIA, spółka świadcząca usługi premium na rynku pozyskiwania odszkodowań, zadebiutowała dziś na rynku alternatywnym GiełdyPapierów Wartościowych w Warszawie. W chwili wręczania Vivenekurs akcji spółki wzrósł o 78,57 proc.

Do obrotu wprowadzono 679.410 akcji zwykłych na okaziciela serii A stanowiących 15 proc. kapitału zakładowego i 12,56 proc. liczby głosów na WZA.

Specjalizująca się w usługach premium pozyskiwania odszkodowań powypadkowych Auxilia podejmuje się jedynie poważnych spraw i dochodzi odszkodowań w procesach sądowych. Dzięki przyjętemu modelowibiznesowemu, spółka uzyskuje dla poszkodowanych najwyższe odszkodowania w wyniku czego osiąga także wysokie marże.

– Z przyjemnością przejmuję stery w spółce Auxilia. Dobrze zaplanowany biznes i zasoby przygotowane do realizacji wzrostu zostały dziś docenione także przez inwestorów indywidualnych. Dzięki pracy mojego poprzednika, Pana Boberskiego, Auxilia wkracza na rynek NewConnect. Dołożę wszelkich starań, aby rynek miał podstawy do godziwej wyceny naszej spółki – mówi Krzysztof Górka, wiceprezes zarządu Auxilia S.A.

AUXILIA

Reklamy