Biznes

e Dokument ozłocone

Złoty Bit, prestiżowa nagroda przyznawana podczas konferencji EOIF GigaCon, trafiła w ręce eDokumentów. Zwycięzcę wybrali uczestnicy wydarzenia, którzy docenili firmę z Katowic za intuicyjne rozwiązania w zakresie obiegu dokumentów.

GigaCon od wielu lat utrzymuje status organizatora największych na polskim rynku konferencji o tematyce informatycznej.

Tematem przewodnim tegorocznego wydarzenia organizowanego pod koniec lipca na Stadionie Narodowym w Warszawie był elektroniczny obieg dokumentów w firmie. Przegląd najnowszych rozwiązań i technologii w tej branży przyciągnął około 500 odwiedzających. Trwająca dwa dni konferencja obfituje w wiele prelekcji i prezentacji, a jednym z ważniejszych punktów jest przyznanie nagrody Złoty Bit, o przyznaniu której decydują wystawcy i to oni wybierają najlepszy produkt zaprezentowany w trakcie konferencji.

Podczas tegorocznej edycji najlepiej zaprezentował się system eDokumenty, którego hasłami przewodnimi były „Instynktowny interfejs” i „Procesy biznesowe z pazurem”. Ciekawe prezentacje zaowocowały dużym zainteresowaniem odwiedzających, co ostatecznie przełożyło się na wygraną w głosowaniu.

– To dla nas ogromne wyróżnienie. Szczególnie, że o przyznaniu nam nagrody Złotego Bita zadecydowali uczestnicy konferencji. Jest to jednocześnie znak, że podążamy w dobrym kierunku oraz motywacja do dalszego działania – komentował Jacek Paszek CEO eDokumenty.

eDokumenty to system służący do obiegu dokumentów i workflow, zawierający także moduły zarządzania relacjami z klientami (CRM) czy nadzoru nad procesami biznesowymi (BPM). Firma z Katowic, dzięki pionierskiemu zastosowaniu technologii webowych w tego typu rozwiązaniach, stworzyła cyfrowe środowisko pracy i zarządzania dla biznesu i administracji publicznej

eDokumenty

Komentarze

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com