Reklamy
Biznes

Fachowcy.pl Ventures zwiększyła sprzedaż w lutym o ponad 62%

Notowana na NewConnect spółka Fachowcy.pl Ventures S.A. 1 marca 2016 r. miała 1195 klientów korzystających z abonamentowej usługiobecności w Internecie. Na koniec ubiegłego miesiąca całkowita liczba wzrosła o 358% w porównaniu do analogicznego okresu przed rokiem. Spółka oferuje technologię wykorzystująca algorytmy sztucznej inteligencji używane do pozyskiwania zleceń z Internetu.

W samym lutym liczba nowo podpisanych umów abonamentowych wyniosła 73 podczas gdy przed rokiem było to 45 kontraktów, co oznaczawzrost o 62,2%. Spółka stopniowo podwyższa tempo podpisywanych umów. W pierwszym miesiącu tego roku usługę abonamentową wykupiło 71 nowych firm.

Wartość podpisanych umów w ubiegłym miesiącu wyniosła ponad 213 tys. złotych. Przychód generowany przez poszczególnych klientów różni się w zależności od wybranego planu abonamentowego.

– Widzimy pierwsze efekty wzmocnienia działu sprzedażowego i oczekujemy, że liczba podpisywanych umów w miesiącu będzie znacząco rosła. Obserwując rosnącego zainteresowanie naszą usługą widzimy, że przy obecnych zespole sprzedażowym możemy miesięczne zawierać 100 nowych umów, Wykonaliśmy też dużąpracę w obszarze reorganizacji działów realizujących zlecenia i obsługujących klienta. Pozwoli to nam na zwiększenie szybkości realizacji zleceń oraz zachęcić do utrzymania klientów, których kończy się 12 miesięczny abonament – podkreśla Piotr Surmacki, Prezes Fachowcy.pl Ventures.

Fachowcy.pl Ventures S.A.

Reklamy