Reklamy
Biznes

Grupa INDATA ma kontrakt na 27 mln zł

proces zakładania firmy

Spółka Proximus z Grupy Indata zdobyła największy w historii całej grupy kontrakt świadczony dla Spółki z Grupy TAURON . Jegowartość to 27 mln zł.

Przedmiotem kontraktu jest sukcesywna dostawa sprzętu komputerowego. Sprzęt ma zostać dostarczony do Tauron ObsługaKlienta, a Proximus został wybrany w ramach przetargunieograniczonego, składając ofertę w ramach konsorcjum z Asseco.Umowa została podpisana na sukcesywne dostawy sprzętu w ciągu 36 miesięcy, jednak istnieje możliwość przedłużenia wykonania kontraktu o kolejne sześć miesięcy.

– Zgodnie z zapowiedziami, stawiamy na jak najmocniejsze wykorzystanie synergii w ramach Grupy. Mogę powiedzieć, że to pierwsze efekty naszych działań. Już przy dołączaniu Proximusa do struktur naszej Grupy zwracaliśmy szczególną uwagę na bogate doświadczenie spółki w realizacji kontraktów dla najbardziej wymagających klientów. Jestem pewien, że tak duży kontrakt to początek naszych tegorocznych umów, o których będziemy informować rynek – komentuje Grzegorz Czapla, Prezes Zarządu Indata.

Proximus dołączył do Grupy Indata w listopadzie minionego roku, kiedy Indata kupiła pakiet 51% akcji spółki. To dotychczas największa akwizycja w ramach Grupy. Proximus specjalizuje się w usługach informatycznych w szczególności związanych z integracją systemów informatycznych oraz zapewniająca kompleksowerozwiązania IT.

Grupa INDATA

Reklamy