Biznes

Grupa Murapol sprzedała 1294 mieszkania w I półroczu 2016

Od początku roku do końca czerwca Murapol zawarł z klientami 1294 umowy sprzedaży mieszkań. To o blisko 20 procent więcej r/r – w porównaniu do I półrocza 2015 r. (1081 transakcji).

Na wynik Grupy Murapol w I półroczu złożyła się sprzedaż mieszkań w 19 inwestycjach realizowanych w 11 miastach Polski. – Odnotowany po raz kolejny wzrost sprzedaży traktujemy jako potwierdzenie skuteczności naszej strategii rozwoju. Cieszy także wysoki poziom zaufania, jakim Murapol cieszy się wśród klientów w całej Polsce. Większa liczba zawartych transakcji dowodzi, że ogromna rzesza ludzi jest zainteresowana posiadaniem własnego mieszkania. Dlatego w przygotowaniu mamy 40-50 nowych lub kolejnych etapów już realizowanych inwestycji. Skupiamy się nie tylko na wzroście sprzedaży w największych miastach, w których realizujemy projekty, ale chcemy kontynuować przyjętą strategię dywersyfikacji. Pierwsze inwestycje planujemy już w Łodzi i Bydgoszczy, a w dalszej kolejności m.in. w Lublinie, Gdyni, Sosnowcu czy Zabrzu – mówi Jarosław Matusiak, dyrektor działu sprzedaży i marketingu Grupy Murapol.

Murapol jest ogólnopolskim holdingiem inwestycyjnym działającym w obszarze budownictwa mieszkaniowego. Od 15 lat Grupa realizuje inwestycje deweloperskie na terenie całego kraju. W 2015 roku Murapol sprzedał w całym kraju 2400 mieszkań, najwięcej spośród wszystkich spółek deweloperskich w Polsce. Aktualnie oferuje mieszkania m.in. w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu, Katowicach czy Poznaniu.

Murapol S.A.

Komentarze

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com