Biznes

HubStyle notuje 19 proc. wzrost sprzedaży od początku roku

Przychody HubStyle, właściciela popularnych marek odzieżowych i dostawcy kontentu internetowego, w pierwszych czterech miesiącach 2017 r. wzrosły o 19 proc. i wyniosły 7,4 mln zł. W okresie styczeń-kwiecień 2017 r. w kluczowym segmencie odzieżowym sprzedaż wzrosła o 41 proc. HubStyle pracuje nad nowymi kolekcjami dla swoich marek.

W kwietniu 2017 r. przychody całej Grupy HubStyle wzrosły o 3 proc. do poziomu 1,6 mln zł, wobec tego samego miesiąca rok wcześniej. Od początku bieżącego roku Grupa wygenerowała przychody na poziomie 7,4 mln zł, co oznacza 19 proc. wzrost porównując z tym okresem roku poprzedniego.

Segment sprzedaży odzieży, do którego zalicza się Sugarfree Sp. z o.o. oraz New Fashion Brand Sp. z o.o., w kwietniu 2017 r. wygenerował przychody w wysokości 0,8 mln zł, co oznacza 5 proc. wzrost w porównaniu do analogicznego miesiąca poprzedniego roku. W czterech pierwszych miesiącach bieżącego roku przychody HubStyle w segmencie odzieżowym wzrosły o 41 proc. do poziomu 3,9 mln zł.

Kwiecień nie sprzyjał nam pod względem pogody, która w tym okresie ma wpływ na naszą sprzedaż. Mimo niesprzyjających warunków odnotowaliśmy dalsze wzrosty” mówi Monika Englicht, Prezes Zarządu HubStyle SA. „W nadchodzących miesiącach spodziewamy się wyższych dynamik sprzedaży, a wsparciem ma być wprowadzenie nowych kolekcji i oryginalnych sukienekdodaje Prezes.

W segmencie e-commerce, do którego zaliczany jest nowoczesny dostawca kontentu ecommerce’owego, spółka Nokaut.pl, w kwietniu 2017 r. odnotowano przychody w wysokości 0,8 mln zł, co oznacza, że były o 2 proc. wyższe w porównaniu z tym samym miesiącem 2016 r. W czterech miesiącach 2017 r. segment ten wygenerował 3,5 mln zł.

 

Źródło obrazka: [internet]

Komentarze

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com