Reklamy
Biznes

Jadar podpisał kontrakt na 1,3 mln zł z firmą budowlaną Dragados

Jadar Sp. z o.o. wybrana została przez firmę Dragados – generalnego wykonawcę projektu i budowy drogi ekspresowej S-7 na odcinku Radom (Jedlińsk) – Jędrzejów, jako producent komponentów budowlanych w Polsce. Spółki 7 kwietnia 2016 roku podpisały kontrakt na dostarczenie materiałów budownictwa drogowego.  Wartość zlecenia wynosi 1,3 mln zł netto.

W ramach kontraktu firma Jadar dostarczy materiały budownictwa infrastrukturalnego, takie jak: krawężniki, obrzeża, koryta drogowe i kostkę brukową, do rozbudowy obwodnicy Radomia na granicy województwa mazowieckiego.

– Cieszymy się, że oferta złożona przez spółkę Jadar została uznana za najkorzystniejszą. Duży wpływ na to miała decyzja inwestora projektu GDDKiA, o podniesieniu jakości polskich dróg. Wprowadzono bowiem wymóg stosowania komponentów drogowych o wyższych parametrach technicznych, a Jadar posiada nowatorskie linieprodukcyjne i ma możliwość dostarczenia produktów najwyższej jakości  – mówi Dariusz Kupidura, PrezesZarządu Jadar Sp.  z o.o.

Wartość inwestycji szacowana jest na 1,3 mln zł netto, a przewidywany termin  zakończenia realizacji przypada na IV kwartał 2016 roku.

Warto podkreślić, że tego rodzaju projekty są z sukcesem realizowane przez  spółkę Jadar od wielu lat dlaklientów z różnych obszarów budownictwa. Producent kostki brukowej i galanterii betonowej zapewniał wysokiej klasy produkty m.in. do budowy krajowej 7., galerii handlowych, stadionów, skwerów czy osiedli.

Jadar Sp. z o.o.

Reklamy