Biznes

Komputronik – liderowanie to jego mocna strona

 

„Profesjonalna obsługa, dobre ceny, sprzęt wysokiej jakości, sklep dostosowany do potrzeb klienta” – to tylko niektóre z argumentów, które przytaczają konsumenci, którzy dokonali właśnie wyboru Konsumenckiego Lidera Jakości 2017. I miejsce w kategorii „Sieci sklepów komputerowych” zajął Komputronik. Spółka ma podwójne powody do świętowania. W przeprowadzonym niedawno wśród pracowników firmy badaniu satysfakcji z pracy wyrażone opinie są bardzo pozytywne.

 

Lider Jakości

 

Konsumencki Lider Jakości 2017 to ogólnopolski, jeden z najbardziej prestiżowych programów konsumenckich. Każdego roku wyłania on najlepsze marki i firmy obecne na polskim rynku. Prowadzony przez redakcję „Strefy Gospodarki” we współpracy z „Dziennikiem Gazetą Prawną dociera do konsumentów, gromadzi ich opinie i umożliwia stworzenie rankingu produktów i usług uznawanych na polskim rynku za najlepsze pod względem jakości. Tegoroczna grupa badawcza wyniosła ponad
12 tysięcy respondentów.

 

W poprzednim roku obchodziliśmy 20-lecie naszej obecności na rynku. Od lat staramy się zaspokajać potrzeby naszych klientów. Dlatego każde wyróżnienie, które uzyskujemy od tych, których jesteśmy najbliżej, jest dla nas cenną nagrodą. Wśród uzasadnień respondentów wymieniane były m.in. profesjonalna, fachowa, ale jednocześnie miła i kulturalna obsługa, co doskonale podsumowuje naszą działalność” – komentuje nagrodę Joanna Tobiszowska, Dyrektor Marketingu Komputronik.

 

Powody do radości są uzasadnione. Komputronik znacząco wyprzedził swoją konkurencję uzyskując ponad 70% głosów. Cieszy również rozpoznawalność marki, która wynosi aż 81%.

 

Lider wśród pracowników

 

Komputronik równie mocno, jak opinie konsumentów, ceni zdanie tych, którzy pracują w ramach spółki. Dlatego samodzielnie corocznie organizuje Badanie Satysfakcji i Zaangażowania Pracowników Komputronik.

Mierzone jest m.in. zadowolenie z pracy, wynagrodzenie, chęć zmiana pracy czy przywiązanie emocjonalne.

 

Tegoroczne wyniki pokazały, że wśród naszych pracowników stale wzrasta satysfakcja z pracy, a pomimo spadku bezrobocia i dobrej koniunktury na rynku pracy, chęć do pozostania w Komputroniku nie maleje. Pracownicy stanowią naszą największą wartość, dlatego słowa uznania z ich strony napawają nas radością i optymizmem” – mówi Marcin Wnuk, Dyrektor Personalny Komputronik.

 

Źródło obrazka: [internet]

Komentarze

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com