Reklamy
Biznes

Mocny początek roku DSV Solutions

DSV Solutions w Polsce wkroczyło w 2016 rok z rekordowymi wzrostami obrotów i wyników finansowych. Przełożyło się to nie tylko na znaczne rozszerzenie działalności operacyjnej operatora, ale także na powiększenie struktur organizacyjnych oraz powierzchnimagazynowych.

W związku z rozbudową struktur zespół DSV Solutions został właśnie wzmocniony o nowego dyrektora operacyjnego. Stanowisko to objął Mariusz Jaromin, który jest teraz odpowiedzialny za nadzorowanie pracywszystkich oddziałów operatora w Polce. Posiada on wieloletnie doświadczenie w obszarze logistyki kontraktowej, pełniąc wcześniej funkcje dyrektorskie w DB Schenker oraz DHL Supply Chain.

Jednocześnie, dzięki dynamicznemu rozwojowi logistyki kontraktowej, DSV Solutions uruchomiło nową powierzchnię logistyczną w Gdańsku. Obiekt o docelowej powierzchni ponad 4000 m2 dedykowany jest dla nowego projektu z obszaru wsparcia dla branży automotive.

Kluczowy priorytet naszej firmy to jakość naszego serwisu dla Klientów. W tym celu cały nasz zespół nieustannie koncentruje się na rozwoju naszych usług oraz optymalizacji kosztowej, która dodatkowo pozwala nam na osiąganie coraz lepszych wyników finansowych. Jestem dumny z pracy całego zespołu DSV Solutions i efektów jakie osiągamy. Aktualnie największym wyzwaniem przed jakim stoimy jest przeprowadzenie sprawnej integracji z UTi Poland i w tym obszarze upatrujemy szans na interesującą wymianę doświadczeń i kompetencji – mówi Maciej Walenda, Prezes Zarządu DSV Solutions.

DSV – Global Transport and Logistics

Reklamy