Biznes

Monika Ciesielska-Rutkowska prezesem międzynarodowej organizacji IMSA International Executive Search

Monika Ciesielska-Rutkowska, założycielka firmy doradczej Carpenter Consulting, na początku kwietnia została wybrana prezesem IMSA International Executive Search. Tym samym stanęła na czele międzynarodowej organizacji, zrzeszającej firmy headhunterskie z 25 krajów świata.

 

IMSA International Executive Search to powstała w Szwajcarii organizacja, zrzeszająca firmy specjalizujące się w rekrutacji kadry zarządzającej średniego i wyższego szczebla. Obecnie w jej skład wchodzi 25 firm – po jednej z każdego z krajów członkowskich. Od 2010 swojego przedstawiciela w postaci spółki Carpenter Consulting ma także Polska. Wspólne działanie, w ramach bieżących projektów realizowanych dla klientów, pozwala partnerom IMSA identyfikować profesjonalistów na całym świecie.

 

Przez ostatnie cztery lata Monika Ciesielska-Rutkowska zasiadała w Zarządzie organizacji, aktywnie uczestnicząc w jej kształtowaniu, a także w rozwoju współpracy i wymiany najlepszych praktyk pomiędzy krajami członkowskimi.

 

Podczas ostatniego spotkania członków organizacji, Spring IMSA Meeting, które odbyło się w dniach 5-7 kwietnia w Marsylii, Pani Monika została wybrana nowym prezesem.

 

Przyjęcie do IMSA w 2010 roku było dla nas dużym sukcesem. Od początku istnienia firmy dążyliśmy do zbudowania globalnego zasięgu, który pozwoli nam realizować projekty poza granicami naszego kraju. Włączenie nas w szeregi organizacji było potwierdzeniem wysokiej jakości świadczonych usług i pozwoliło nam realizować ten cel – mówi Monika Ciesielska-Rutkowska, Managing Partner Carpenter Consulting. Wybór na Prezesa organizacji to duże wyróżnienie, nie tylko dla mnie, ale i dla Polski, którą nasza firma reprezentuje w IMSA. To wyraz uznania dla dotychczasowej pracy w Zarządzie, a także budowanego od lat doświadczenia. Nowa funkcja pozwoli mi jeszcze aktywniej działać w szeregach IMSA, koordynując jej dalszy rozwój – dodaje.

 

Monika Ciesielska-Rutkowska jest ekspertem w zakresie rekrutacji i oceny kompetencji kadry zarządzającej. Na swoim koncie może zapisać zakończone sukcesem projekty rekrutacyjne i audyty menadżerskie, realizowane dla międzynarodowych i polskich korporacji. Pełni funkcję prezesa spółki Carpenter Consulting, którą założyła w 2005 roku. Firma dwukrotnie, w 2013 i 2015 roku, zajęła 2 miejsce wśród firm Executive Search w Polsce, w rankingu „The Book of Lists” opublikowanym przez Warsaw Business Journal.

 

Ciesielska-Rutkowska wcześniej pracowała m.in. w SpenglerFox, Infovide-Matrix czy Monster. Jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej na kierunku zarządzanie oraz finansów na Uniwersytecie Gdańskim.

 

Carpenter Consulting jest zaufanym doradcą uznanych międzynarodowych i polskich firm, w zakresie rekrutacji i budowy kompetencji kadry zarządzającej i kierowniczej. Realizuje projekty doradcze w ramach każdego obszaru działalności przedsiębiorstwa. Poza rekrutacją, zajmuje się także ewaluacją kompetencji pracowników poprzez audyty kompetencji, a także realizuje procesy outplacementu dla menedżerów.

 

Źródło obrazka: [internet]

Komentarze

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com