Reklamy
Biznes

NETGRAF – POWAŻNY PARTNER W BIZNESIE.

Każdy sklep oraz portal internetowy musi brać pod uwagę takie kwestie jak pozycjonowanie oraz optymalizację swojej strony „www” pod kątem słów kluczowych. Dzięki temu potencjalni Klienci z łatwością będą mogli odnaleźć interesującą ich ofertę na sklepie, bądź informację na portalu/blogu.

Istnieje wiele firm, które z większą lub mniejszą skutecznością zapewniają swoje wsparcie w zakresie pozycjonowania, projektowania stron/aplikacji czy nawet marketingu internetowego. Wybierając firmę, od której de facto będzie zależał przyszły sukces nowo otwartego sklepu należy kierować się jej dokonaniami, poznać jej ofertę oraz ludzi, którzy tę firmę współtworzą. Bowiem nikt nie osiągnie lepszych rezultatów jak zapaleniec, którego pasją jest kreowanie marki oraz dbanie o jej pozytywny odbiór wśród internetowego społeczeństwa. Oczywiście nie mniej ważnym aspektem jest kompleksowość oferty, jej dopasowanie pod indywidualne potrzeby oraz łatwość implementacji nowych rozwiązań – jeżeli pojawi się taka potrzeba. Należy podkreślić, że na każdym z omawianych pól wyróżnia się jedna z najnowocześniejszych firm jaką jest tytułowy Netgraf.

KILKA SŁÓW O OFERCIE ORAZ ZASAD WSPÓŁPRACY

Każdy Klient może liczyć na pomoc 12 specjalistów, którzy dbają o każdy aspekt prowadzonej współpracy. Bardzo krótkie czasy reakcji na zadany problem (komunikacja odbywa się drogą zarówno elektroniczną po przez e-mail jak i telefoniczną). Obsługa Klienta prowadzona jest w systemie 24/7. Olbrzymią zaletą jest dopracowany CMS, który posiada podpiętą usługę powiadamiania sms. Na uwagę zasługuje też fakt, że szacunkowo koło 80% nowych Klientów pochodzi z tak zwanego „polecenia” – co świadczy najlepiej o jakości świadczonych usług oraz panującej atmosferze.

Oferta jest ciągle rozbudowywana i dostosowana do aktualnie panujących trendów i potrzeb – poniżej kilka podstawowych usług oferowanych przez firmę:

– Tworzenie stron internetowych, tworzenie sklepów internetowych

– Pozycjonowanie SEO/SEM – Internetowe kampanie maketingowe

– Identyfikacja wizualna marki – Kompleksowa obsługa hostingowa

– Projektowanie aplikacji webowych

TROCHĘ HISTORII

Firma Netgraf funkcjonuje na Polskim rynku już od 2009 roku i z powodzeniem wspiera wielu przedsiębiorców w ich dążeniu do sukcesu. Firma może pochwalić się bogatym portfolio, które w najlepszy sposób przedstawia ich umiejętności i profesjonalne podejście do dynamicznie zmieniających się technologii oraz potrzeb rynku. Ludzie, którzy pracują nad określonymi projektami są szczerzy zarówno przed sobą, jak i Klientem dzięki czemu z łatwością można ustalić wspólny plan działania – czego efektem jest pożądany przez obie strony sukces. Oczywiście wiele kwestii nie da się załatwić w przysłowiowy dzień bądź godzinę, jednak to przepływ informacji pomiędzy usługodawcą (jakim jest Netgraf) oraz usługobiorcą jest podstawą sprawnej pracy i osiąganych wyników.

DLACZEGO WŁAŚNIE TEJ FIRMIE WARTO ZAUFAĆ?

ODPOWIEDZIĄ BĘDĄ PODSTAWOWE ZASADY JAKIMI KIERUJE SIĘ NETGRAF:

– zaufanie i uczciwość na każdej płaszczyźnie,

Sukces podejmowanych działań opiera się w dużej mierze na zaufaniu oraz przysłowiowej uczciwości – jeżeli czyjeś plany są nierealne do realizacji w danym czasie bądź przy ograniczonym budżecie – Klient się o tym dowie. Owocna współpraca jest pożądaną częścią prowadzonego biznesu, zarówno dla Klientów firmy Netgraf, jak i dla jego samego. Na zaufanie trzeba sobie zapracować.

– pełna przejrzystość,

Nadmierna biurokracja jest powodem wielu problemów, zarówno na płaszczyźnie komunikacji, jak i samej sprawności realizacji zadań. Ludzie pracujący w Netgraf nie lubią „bawić  się papierkami”, a to co ich charakteryzuje to działanie i nastawienie na osiągnięcie celu. Zasady współpracy z tą firmą są zatem możliwie proste i klarowne, dzięki czemu każda ze stron jest zadowolona. Wszystko jest z góry ustalone i jasne: rozliczanie, umowa, płatności itd.

– szeroko rozumiana współpraca,

Rozwój firmy oraz dopasowanie usług jakie są świadczone przez firmę Netgraf jest bezpośrednim wynikiem jej współpracy i wsłuchiwanie się w potrzeby Klientów. Wynikiem czego jest niezwykle dopracowana i przemyślana pod każdym kątem oferta. Jeżeli dopiero startujesz ze swoim sklepem bądź portalem internetowym to właśnie oni będą w stanie Cię kompleksowo wesprzeć i poprowadzić przez meandry sprzedaży w sieci (zarówno po przez zaprojektowanie portalu, jak i jego późniejszą optymalizację i pozycjonowanie).

– zaangażowanie w prowadzone projekty,

Trudno o sukces bez zaangażowanie w jego osiągnięcie, natomiast bez doświadczenia nawet wielki nakład pracy może nie przynieść pożądanego efektu. Dzięki zgranej ekipie profesjonalistów, którzy wspólnie pracują na swój, jak i Klienta sukces- możesz być spokojny.

Netgraf.pl

Reklamy