Biznes

Nowy produkt EMIS na polskim rynku

EMIS ogłasza wprowadzenie na polski rynek nowego narzędzia, wspierającego procesy sprzedażowe w spółkach. Serwis pomoże działom sprzedaży znaleźć i monitorować potencjalnych klientów.

Warszawa, Polska: EMIS, wiodący dostawca informacji o spółkach i branżach, artykułów oraz analiz dla Polski, ogłasza wprowadzenie na rynek nowego serwisu, zaprojektowanego z myślą o wsparciu osób zajmujących się business development, w procesie poszukiwania nowych klientów. Nowe narzędzie, EMIS Prospect, wykorzystuje bazę spółek i artykułów EMIS, aby pomóc zespołom sprzedażowym rozpoznawać nowe okazje.

W EMIS Prospect można znaleźć informacje o ponad 400 000 polskich spółkach oraz wiadomości ze 150 krajowych oraz regionalnych publikacji biznesowych. Interfejs narzędzia, został zaprojektowany tak, aby pozwalał menadżerom sprzedaży wybierać firmy ze względu na określone czynniki demograficzne jak np. wielkość, branża, lokalizacja oraz tworzyć listę celów, które mogą być przypisane poszczególnym członkom zespołu. Dane finansowe, dostępne dla przedsiębiorstw, pozwolą lepiej zrozumieć, sytuację potencjalnego klienta. Wiadomości prasowe, zintegrowane z platformą, będą alarmowały sprzedawcę o ważnych zmianach u potencjalnych klientów, co pozwoli wskazać szanse sprzedażowe.

– Polska jest rynkiem, na którym ponad 20 lat temu został założony EMIS, więc to też właściwe miejsce, aby wprowadzić na rynek ten ekscytujący, nowy serwis. Zainwestowaliśmy sporo w EMIS Prospect, jeśli chodzi o treści i funkcjonalności, tak, aby stał się on niezbędną częścią sprzedażowego pakietu narzędzi. Wierzę, że EMIS Prospect, wyróżnia się na tle innych platform business development, dzięki głębokiemu pokryciu informacji o spółkach i szerokiemu dostępowi do informacji newsowych. EMIS Prospect, wprowadzi nową, jakość, jeśli chodzi o efektywność i skuteczność operacji sprzedażowych, we wszystkich rodzajach polskich firm – mówi Guy Dunn, CEO EMIS.

EMIS Prospect to drugi produkt, wprowadzony w Polsce na rynek przez EMIS w ostatnim miesiącu. W lutym, firma uruchomiła EMIS Compliance, platformę dedykowaną specjalistom zajmującym się procesami due diligence i compliance.

 

Źródło obrazka: [internet]

Komentarze

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com