Biznes

Olivia Business Centre z nową firmą do Facility Management

Grupa GPEC została głównym dostawcą usług z sektora Facility Management dla największego na Pomorzu kompleksu biurowego – Olivia Business Centre. W ramach umowy firma zadba m.in. o instalację elektryczną, cieplną, chłodu, wodno-kanalizacyjną, a także o klimatyzację i wentylację, czyli pełną obsługę techniczną wszystkich budynków kompleksu. Umowę podpisano na 3 lata.

Olivia Business Centre jest największym kompleksem biznesowym w północnej Polsce. Obecnie, równolegle z górującym nad Metropolią Gdańską nowoczesnym Starem, powstaje siódmy budynek centrum: Olivia Seven. Star i Seven powiększą dostępną w OBC przestrzeń dedykowaną firmom do niemal 150 tys. mkw. Centrum rozbudowuje się systematycznie od 2010 roku. W nowoczesnych biurowcach swoje miejsce znalazło ponad 120 firm i 5000 osób.

– Grupa GPEC dynamicznie się rozwija. Poszerzenie oferty i rozwój kompetencji w zakresie FM to kolejny krok w kierunku wzmocnienia naszej silnej pozycji na rynku. Ta usługa to odpowiedź na potrzeby naszych klientów, którym zależy dziś zależy przede wszystkim na kompleksowości obsługi  – mówi Marcin Lewandowski, członek zarządu GPEC.

– Grupa GPEC to nasz sprawdzony i zaufany partner, stąd nasza decyzja o poszerzeniu współpracy. Szczególnie cenna jest dla nas gwarancja obsługi technicznej o każdej porze, którą zapewnia firma. Przy naszej skali działalności jest to konieczne – mówi Wojciech Walania, prezes Olivia Serwis – spółki zarządzającej Olivia Business Centre.

Liczymy, że dzięki tej decyzji podniesiemy komfort naszych rezydentów na jeszcze wyższy poziom. Użytkowanie naszej przestrzeni biznesowej będzie jeszcze bardziej bezproblemowe, wygodne i przede wszystkim efektywne – dodaje.

W ramach świadczenia usług Facility Management Grupa GPEC oferuje klientom wsparcie wykwalifikowanych specjalistów, dostępnych 24/7, wysoką jakość, sprawdzone rozwiązania i wieloletnie doświadczenie. Firma zapewnia obsługę w zakresie: ogrzewania budynków, obsługi technicznej, obsługi instalacji elektrycznej, sanitarnej, wodno-kanalizacyjnej, a także systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych.

 

Źródło obrazka: [internet]

Komentarze

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com