Reklamy
Biznes Finanse

Potrzebujesz pomocy w spłacie długów? Sprawdź, gdzie możesz ją znaleźć. Przegląd firm windykacyjnych.

Długi to nie koniec świata. Jednak jeśli wpadłeś w ich spiralę, możesz potrzebować pomocy, aby wyjść na prostą. Mogą Ci jej udzielić m.in. firmy windykacyjne. Wbrew krzywdzącemu stereotypowi, takie podmioty podchodzą do osób zadłużonych z dużym zrozumieniem i po ludzku, a przede wszystkim – oferują kompleksową pomoc w spłacie długów. Jaką i gdzie jej szukać?

Kiedy możesz dogadać się z firmą windykacyjną? Wówczas, gdy jesteś jej klientem. Możesz się nim stać, jeśli Twój pierwotny wierzyciel (np. bank, operator telefonii komórkowej czy firma pożyczkowa) odsprzedała tej instytucji dług, który na Tobie ciąży. To działanie zgodne z przepisami. Na mocy transakcji sprzedaży firma windykacyjna bierze na siebie wszystkie prawa i obowiązki wynikające z obsługi odkupionej wierzytelności. Dla Ciebie to szansa, ponieważ takie instytucje często oferują swoim klientom bardzo korzystne warunki spłaty zobowiązań. Oto, jaka pomoc w spłacie długów jest dostępna u największych firm windykacyjnych.

ULTIMO S.A.

ULTIMO to jeden z liderów branży zarządzania wierzytelnościami w Polsce. Firma wykazuje duże zrozumienie wobec osób zadłużonych i oferuje im pełne wsparcie w spłacie zobowiązań.

Klient ULTIMO może liczyć m.in. na:

  • indywidualne doradztwo dla osób zadłużonych – doradca przeanalizuje aktualną sytuację finansową klienta, ciążące na nim zobowiązania i comiesięczne wydatki, podpowiadając, jak zoptymalizować budżet oraz zaproponuje dogodne warunki spłaty długu,
  • możliwość podpisania ugody, która pozwoli na spłacanie zadłużenia w niewielkich ratach – nawet w wysokości kilkudziesięciu złotych miesięcznie,
  • wygodną formę kontaktu – z ULTIMO można się skontaktować telefonicznie, za pomocą maila jak również za pośrednictwem wygodnej platformy eULTIMO.

Rozmowy z ULTIMO odbywają się w przyjaznej, spokojnej atmosferze – jako klient możesz liczyć, że zostaniesz wysłuchany, a zaproponowane przez doradcę rozwiązania dadzą Ci szansę wyjścia na finansową prostą.

Kruk S.A.

Podobnie jak ULTIMO, Kruk S.A. prezentuje prougodową strategię. Oznacza to, że jako dłużnik możesz liczyć na pomoc oraz rozłożenie zobowiązania na dogodne dla siebie raty. Dodatkową opcją jest możliwość zaciągnięcia pożyczki dla osób, które wywiązują się regularnie ze zobowiązań wobec KRUKa, a mają problem z wzięciem kredytu w banku.

BEST S.A.

Swoim klientom oferuje możliwość podpisania ugody z ratą dopasowaną do etapu postępowania, wysokości zobowiązania oraz możliwości finansowych osób zadłużonych. Do swoich danych dłużnik może uzyskać dostęp online.

GetBack S.A.

Zajmuje się zarówno windykacją należności na rzecz wierzycieli, jak i obsługą spraw własnych. Klientom, którzy zmagają się z długami oferuje możliwość podpisania korzystnego porozumienia i spłaty długów w niewielkich ratach. Dla tych, którzy spłacają zobowiązania zgodnie z ustalonym harmonogramem firma przewidziała program lojalnościowy z nagrodami.

Aby uzyskać pomoc w spłacie długów, wystarczy nawiązać kontakt i porozmawiać. Dogadanie się jest najwygodniejszym i najbezpieczniejszym sposobem na powrót do strefy finansowego bezpieczeństwa.


Reklamy