Biznes

PZU na Forum Ekonomicznym w Krynicy

Panel tematyczny z prezesami spółek skarbu państwa, organizacja wydarzenia specjalnego, nowoczesna ekspozycja w pawilonie Polskiej Fundacji Narodowej – Grupa PZU na pewno będzie widoczna podczas XXVI Forum Ekonomicznego w Krynicy.

Dziś o godz. 14 rozpoczęło się Forum Ekonomiczne w Krynicy-Zdroju – najważniejsza impreza gospodarczo-polityczna w Polsce. Wśród głów państw, premierów, ministrów, przewodniczących globalnych korporacji i instytucji międzynarodowych obecni będą także przedstawiciele Grupy PZU.

Pierwszego dnia o godzinie 20:30 w Sali Balowej Starego Domu Zdrojowego odbędzie się wydarzenie specjalne, które otworzy prezes PZU Michał Krupiński.  Będzie to debata dwóch premierów: Victora Orban oraz Jarosława Kaczyńskiego, „Patriotyzm gospodarczy – Europa po Brexicie”.

W środę o godz. 12, Grupa PZU zorganizuje panel tematyczny pt. „Strategia Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych, jako przykład współpracy skarbu państwa”. Gościem specjalnym panelu będzie Dawid Jackiewicz, minister SP. W dyskusji wezmą udział szefowie największych spółek skarbu państwa, w tym: Tauron, Enea, Węglokoks, Bank Gospodarstwa Krajowego, GAZ-SYSTEM oraz PGE.

Stała obecność ubezpieczyciela zaplanowana jest w pawilonie Polskiej Fundacji Narodowej. Motywem przewodnim ekspozycji PZU będą innowacje i narodowość. Główną atrakcją dla odwiedzających będzie druk 3D gadżetów na urządzeniach zaprojektowanych i wykonanych przez polskich inżynierów. Każdy z odwiedzających otrzyma wydrukowany przedmiot na pamiątkę

Grupa PZU

Komentarze

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com