Reklamy
Biznes

SOFORT Banking razem z TUI

TUI Group oficjalnie rozszerzyła współpracę z SOFORT GmbH na polskim rynku. Tym samym wszyscy polscy klienci korzystający z usług tego największego na świecie touroperatora mogą za swojewycieczki płacić przez Internet przy pomocy metody płatności SOFORT Banking. Dotychczas współpraca pomiędzy obydwoma firmami obejmowała dwa państwa – Niemcy i Austrię.

Dzięki współpracy poprzez SOFORT Banking można płacić korzystając ze strony internetowej www.tui.pl, a także linkiem do płatności Paycode. Z tego drugiego rozwiązania korzysta Call Center oraz należące do firmy biura stacjonarne w całej Polsce. Jest to kolejny przykład, który pokazuje, że udana współpraca na jednym rynku sprawia, że duży koncern wprowadza tę usługę w innych krajach.

– SOFORT bardzo aktywnie angażuje się we współpracę z firmami z branży turystycznej. Wiąże się to z faktem, że nasza metoda płatności bardzo dobrze sprawdza się m.in. w przypadku transakcji transgranicznych, co jest częste dla rynku podróży. Stąd cieszymy się, że tak ważny i renomowany partner jak TUI Group implementuje SOFORT Banking w kolejnym kraju. Jest to kolejny dowód, że oferowane przez nas rozwiązanie jest korzystnezarówno dla samej firmy, jak i jej klientów – powiedziała Dagmara Kruszewska, Country Manager SOFORT GmbH w Polsce.

Porozumienie z TUI jest jedną z wielu podpisanych ostatnio przez SOFORT umów obejmujących polski rynek. Inne przykłady to moBILET, iwarePRINT czy Pyszne.pl.
– Nasze doświadczenia z SOFORT są bardzo pozytywne. Dzięki temu nasi klienci zyskali możliwość dokonywania płatności nową metodą, która gwarantuje wiarygodność, a także jest szybka, prosta i wygodna w obsłudze – powiedział Paweł Bieńkowski, Dyrektor Sprzedaży Online i IT w TUI Polska.

TUI Group to globalny lider rynku turystycznego. W swoim szerokim portfolio posiada 1800 biur podróży, tematyczne portale internetowe, pięć linii lotniczych z łączną flotą ponad 140 samolotów, więcej niż 300 hoteli oraz 13 statków wycieczkowych. W roku obrotowym 2014/15 Grupa TUI zatrudniała 76 000 pracowników oraz osiągnęła obrót w wysokości 20,1 mld € oraz zysk operacyjny w wysokości 1,069 mld €.

SOFORT GmbH

Reklamy