Reklamy
Biznes Finanse

Szukasz dogodnej oferty ubezpieczenia? Skorzystaj z kalkulatora OC i AC

Jak wybrać odpowiednie ubezpieczenie OC i AC ? Zanim podejmiemy jakąkolwiek decyzję, warto zapoznać się z różnymi ofertami dostępnymi na rynku. Pomóc w tym może kalkulator OC i AC. Dlaczego warto z niego skorzystać?

Szybkość i oszczędność czasu

Wybierając ubezpieczenie, zależy nam przede wszystkim na czasie. Każdy zarejestrowany pojazd musi posiadać obowiązkowe ubezpieczenie OC, w przeciwnym wypadku na posiadacza pojazdu czekają wysokie kary finansowe. Niestety, czas nie jest najlepszym doradcą, dlatego umowa ubezpieczenia podpisana w pośpiechu nie gwarantuje zadowalającej ochrony. Z kolei odwiedzanie placówek towarzystw ubezpieczeniowych w celu poznania szczegółowych ofert może zająć sporo czasu. Warto więc skorzystać z kalkulatora OC i AC. Przede wszystkim pozwala on na szybkie porównanie ofert ubezpieczenia. Jego obsługa jest niezwykle prosta i wymaga jedynie połączenia z Internetem. Po wypełnieniu wstępnego formularza, w kilka chwil możemy otrzymać różne propozycje.

 

Oferty ubezpieczeń – porównaj je w sieci

Porównywanie ofert ubezpieczeniowych przy pomocy kalkulatora OC i AC jest niezwykle proste. Narzędzie wybierze takie propozycje, które są jak najlepiej dopasowane do naszych możliwości i wymagań. Wystarczy wprowadzić podstawowe dane pojazdu, a także podać kilka informacji na temat naszego stażu jako kierowcy. Wszystkie przedstawione oferty będą dokładnie opisane, a wszelkie wątpliwości można omówić podczas telefonicznej rozmowy z konsultantem.

 

Zakup OC przez Internet? Dlaczego nie?

Skoro już znaleźliśmy odpowiednią ofertę ubezpieczenia, to dlaczego nie kupić jej przez Internet? Sama procedura jest przecież banalnie prosta. Oprócz obowiązkowego ubezpieczenia OC możemy rozszerzyć ochronę o dodatkowe rozwiązania takie jak np. AC, assistance, NNW.. Taki zakup może się okazać korzystniejszy niż tradycyjne rozwiązania.

 

Kalkulator OC i AC – czy to bezpieczne?

Czy korzystanie z internetowego kalkulatora OC i AC jest bezpieczne? Towarzystwa ubezpieczeniowe podejmują wszelkich starań, by tego typu transakcje zapewniały klientom komfort oraz ochronę danych. Należy jednak pamiętać, że niebezpieczeństwo może czyhać wszędzie, dlatego warto zachować odpowiednie środki ostrożności w przypadku transakcji internetowej. Na co zwrócić szczególną uwagę?

 

  • symbol kłódki obok adresu strony, który oznacza bezpieczne połączenie,
  • towarzystwa ubezpieczeniowe gwarantują anonimowość. Na poziomie przeliczania wysokości składki podawanie danych osobowych jest zbędne. Szczegółowe dane podaje się dopiero podczas zakupu,
  • możliwość bezpłatnego korzystania z kalkulatora,
  • możliwość wycofania się z kalkulacji w dowolnym momencie.
Reklamy