Biznes

TIA Technology wzmacnia swoją pozycję w Polsce i w regionie

Firma TIA Technology kontynuuje rozbudowę sieci partnerskiej w Polsce i regionie Europy Centralno-Wschodniej. Do lokalnych partnerów dołączyła firma Profi-Data. To już 8 partner TIA w Polsce.

– Witamy i cieszymy się, że Profi-Data dołączyła do grona partnerów TIA. To kolejny krok we wzmacnianiu sieci partnerskiej i lokalnej dostępnościusług dla naszych klientów – mówi Marek Przybysz – odpowiedzialny za operacje TIA Technology w Europie Centralno-Wschodniej. – Rozbudowa sieci partnerskiej jest odpowiedzią na oczekiwania naszychklientów i dynamiczny rozwój naszego biznesu w regionie. Nawiązanie współpracy z Profi-Datą było poprzedzone wnikliwą analizą kompetencji i potencjału firmy ‒ dodaje.

Korzyści z partnerstwa docenia również Profi-Data. TIA bowiem jako jedyna na rynku oferuje obecnie w pełni parametryzowalne, łatwe w rozbudowie i co ważne, sprawdzone w 30 krajach, w tym w Polsce, rozwiązanie dla sektora ubezpieczeniowego, zapewniające kompleksową obsługę nawet najbardziej wymagających klientów. W dodatku TIA jest technologicznie zbudowana na standardach rynkowych: ekosystemie języka Java i rozwiązaniach Oracle, co nie wymusza nauki egzotycznych technologii, ani u dostawcy, ani w organizacji klienta. Decyzję o partnerstwie komentuje Szymon Manduk ‒ Członek Zarządu Profi-Data:

‒ Od dłuższego czasu szukaliśmy partnera, który w swojej ofercie ma uznane rozwiązanie dla sektora ubezpieczeniowego, zapewniające kompleksową obsługę nawet najbardziej wymagających klientów. Po analizie różnych produktów nasz wybór padł ostatecznie na TIA Technology ‒ mówi Szymon Manduk. W najbliższym okresie Profi-Data liczy na współpracę z klientami poszukającymi wsparcia we wdrożeniach TIA, szczególnie w zakresie obsługi biznesu życiowego.

‒ Elementem, który wyróżnia Profi-Data jest ekspercka wiedza w zakresie ubezpieczeń życiowych. Na jej bazie firma oferuje  własny, konkurencyjny do standardowego, moduł obsługi produktów inwestycyjnych opartych ofundusze inwestycyjne i obecnie rozpoczyna oferowanie tego modułu, jako uzupełnienia standardowejfunkcjonalności TIA 7 ‒ dodaje Szymon Manduk.

TIA Technology

Komentarze

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com