Reklamy
Biznes

UXPin pozyskuje doradców z Doliny Krzemowej

UXPin

Hiten Shah (CEO KISSmetrics i Crazy Egg) oraz Irene Au (była szef działu User Experience w Google) zostali doradcami UXPin, polskiego narzędzia do tworzenia interfejsów.

Zespół UXPin zainteresował ekspertów swoim produktem podczas wizyty w Dolinie Krzemowej. Było to możliwe dzięki kontaktom Innovation Nest – funduszu, który zainwestował w firmę w maju 2012.

Hiten Shah jest przedsiębiorcą i inwestorem, odpowiedzialnym za sukces KISSmetrics oraz Crazy Egg. Jest ekspertem w zakresie budowania ruchu, SEM oraz marketingu internetowego. Udziela się jako mentor w 500startups, doradza m.in. LinkedIn czy SlideShare.

Irene Au to jedna z najbardziej doświadczonych UX designerek na świecie. Zdobywała doświadczenie jako Vice President ds. UX w Yahoo, a następnie w Google, gdzie piastowała stanowisko Head of User Experience. Obecnie Au odpowiada za Produkt i User Experience w Udacity.

 

Więcej o UXPin przeczytasz w Proseed #23. Aby uzyskać dostęp do numeru, zamów pakiet z dostępem do archiwum na proseedmag.pl/subskrypcja.

Wolisz słuchać?  Pobierz Proseed Audio #23 za jedyne 9,90 zł.

Chcesz sprawdzić jakość, zanim zapłacisz? Zapisz się na darmowy newsletter i otrzymuj co miesiąc bezpłatne wydanie Proseed.

Reklamy