Akademia Biznesu: Jak się promować?

W programie zastanawiamy się, jaka forma promocji będzie dla Marka najodpowiedniejsza: tradycyjna, nowoczesna, a może niestandardowa? Zobacz, jak możesz promować swoją działalność.

Akademia Biznesu: oprogramowanie i zabezpieczenia

W kolejnej odsłonie “Akademii Biznesu” główny bohater szuka oprogramowania, które pomoże mu prowadzić firmę i analizować rezultaty. Zastanawia się też, jak zabezpieczyć firmowe dane. Wybiera spośród bezpłatnych programów typu open-source i biznesowych aplikacji on-line, ale po pewnym czasie na pewno się skusi na zakup komercyjnego oprogramowania, które dedykowane jest stricte do przedsiębiorców i może usprawnić pracę w kluczowych obszarach, takich jak kadry i płace, księgowość, zarządzanie danymi, czy finanse.

Akademia biznesu: Zakładanie firmy cz. II

Tym razem główny bohater Akademii Biznesu próbuje dowiedzieć się, czy aby założyć firmę będzie musiał odwiedzić wiele urzędów, czy też biurokracja na tyle idzie z duchem czasu, że okaże się to dużo prostsze.

Akademia biznesu: jak założyć firmę? [cz. I]

Zapraszamy do obejrzenia trzeciego odcinka “Akademii Biznesu” Webshake.tv. Dziś dowiecie się jakie są możliwości wyboru formy prawnej przedsiębiorstw i form opodatkowania. Podpowiemy też, czy lepiej samemu prowadzić księgowość, czy też lepiej zlecić to firmom zewnętrznym.

Webshake.tv: Akademia Biznesu – Finansowanie przedsiębiorstw

Ukazał się właśnie drugi odcinek Akademii Biznesu Webshake.tv. Twórcy programu przybliżają możliwości zewnętrznego finansowania, na które teoretycznie mogą liczyć osoby zakładające własną działalność gospodarczą. A czy w praktyce przedsiębiorcy w Polsce mają skąd pozyskać kapitał?

Akademia Biznesu: Idea i planowanie

Zapraszamy na pierwszy odcinek nowej serii na Webshake.tv! Seria skierowana jest do osób, które myślą o założeniu własnego biznesu. W pierwszym odcinku kwestie, o których należy pamiętać na etapie planowania działalności.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com