Finanse

Kantor internetowy — to się opłaca!

Korzystanie z kantorów internetowych staje się coraz popularniejsze. Pozwalają one na szybką i bezpieczną usługę, oszczędzającą zarówno czas, jak i pieniądze. Kantorami online powinny zainteresować się firmy, osoby zarabiające w obcej walucie oraz wszyscy spłacający kredyty walutowe. Jakie są realne korzyści wynikające z wyboru kantoru internetowego?

Kantory stacjonarne, jakie znamy, powoli odchodzą w niepamięć, by ustąpić miejsca kantorom online. Te gwarantują wygodę korzystania, elastyczność oraz ofertę dostosowaną do potrzeb klienta. Możliwość wykonania transakcji z każdego zakątka świata, o dowolnej porze dnia i nocy ma szczególne znaczenie w świecie, w którym na porządku dziennym jest mobilność i upraszczanie codziennych czynności. Kantory online wychodząc naprzeciw potrzebom klienta bardzo często oferują aplikacje mobilne, dzięki którym istnieje możliwość wymiany walut za pośrednictwem smartfona.

Bezpieczeństwo

Transakcje w kantorach online odbywają się bezgotówkowo. Wystarczy zarejestrować się na stronie kantoru, podać wymagane dane oraz podpiąć dwa konta: złotówkowe i walutowe. To podstawa, która pozwoli na dokonanie pierwszej transakcji. Zazwyczaj wykonywane są one błyskawicznie, a maksymalny czas oczekiwania to zaledwie kilka godzin. Kantor internetowy Fritz Exchange realizuje 90% transakcji w zaledwie 15 minut! Bezgotówkowe transakcje to bezpieczna alternatywa, dzięki której unikamy chodzenia do okolicznego kantoru i stresu związanego z posiadaniem przy sobie dużej kwoty pieniędzy.

Oszczędności

Korzystanie z kantorów online to także znaczące oszczędności, przy każdej transakcji. Marża banku to około 5%, przy czym większość kantorów online pobiera marżę poniżej 0,5%. Co więcej, warto zwrócić uwagę na spread, czyli różnicę między kursem zakupu i sprzedaży- internetowy kantor Fritz Exchange zapewnia spready nawet kilkadziesiąt groszy niższe, niż te w kantorach stacjonarnych i bankach. Tym samym zyskujemy realne oszczędności przy każdej transakcji. Im większa kwota, tym więcej zostaje w naszym portfelu, co czyni kantory online idealnym rozwiązaniem dla każdej firmy, która wykonuje większe transakcje.

Wygoda korzystania

Korzystanie z kantoru online jest wygodne i intuicyjne. Kantor Fritz Exchange zapewnia klientom szybką i sprawną obsługę dzięki zatrudnianiu trzech grup ekspertów. Dealerzy walutowi/traderzy informują o aktualnościach ze świata rynku, specjaliści z biura obsługi klienta pomagają w poruszaniu się po stronie kantoru, a doradcy ds. rynków finansowych zajmują się negocjacją wysokości spreadu. Dzięki temu korzystanie z platformy wymiany walut staje się wręcz intuicyjne.

Doświadczenie

Fritz Exchange to nie tylko kantor online z pięcioletnim doświadczeniem, ale także grupa finansowa, która może pochwalić się ponad dwudziestoletnią obecnością w branży. Fritz Exchange to także innowacje, o czym świadczy wprowadzenie kantoru automatycznego. Urządzenie to przypomina bankomat, ale zapewnia o wiele więcej: począwszy od wymiany waluty od ręki, skończywszy na dostępności 24h na dobę. Kantor automatyczny co 5 minut aktualizuje kursy walut, umożliwia ustawienie obsługi w różnych językach, a także posiada atrakcyjny spread walutowy.

Oferta dedykowana dla firm

Kantory online, w tym Fritz Exchange mają specjalne programy lojalnościowe dla klientów, a także atrakcyjne promocje. Dla firm, które dokonują w kantorze regularnych, bądź dużych wymian istnieje możliwość negocjacji ceny kursu. Takie rozwiązanie pozwala firmie na pozyskanie dodatkowych oszczędności przy przewalutowaniu.

Branża kantorów online rozwija się dynamicznie. Szacuje się, że na tę chwilę wartość wymiany walut w sieci to 1/5 kwot, które wymieniamy w stacjonarnych kantorach. W najbliższych latach przewaga tradycyjnych kantorów może znacząco się zmniejszyć. Wpływa na to wiele czynników – począwszy od wygody, poprzez bezpieczeństwo, a skończywszy na oszczędnościach. Na transakcjach w kantorach online mogą skorzystać wszyscy: klienci biznesowi, pracownicy zarabiający w obcej walucie, spłacający kredyty walutowe, a także wszyscy szykujący się na wyjazd zagraniczny.

Komentarze

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com