Reklamy
Finanse

System Zarządzania Gotówką innowacją w handlu

Zarządzanie środkami pieniężnymi w placówkach handlowych to wymagające zadanie. Z myślą o optymalizacji tego procesu, firmaKonsmetal stworzyła serię urządzeń Systemu Zarządzania Gotówką. Ich ofertę i funkcjonalność przedstawiono na Międzynarodowych Targach Technologii w Handlu EuroCIS.

System Zarządzania Gotówką służy nie tylko do zarządzania środkamipieniężnymi, ale też do obsługi wszystkich operacji gotówkowych, zarówno przy stanowisku kasjerskim, jak i na zapleczu punktu handlowego.

Innowacyjny System, poza urządzeniami do wpłacania i wypłacania gotówki, obejmuje także aplikację Retail Cash Manager (RCM). Służy ona do bieżącej kontroli procesu obrotu gotówki i zdalnego zarządzania urządzeniami w systemie.

System Zarządzania Gotówką nie tylko usprawnia proces obiegu gotówką w sieci handlowej, zapewniając stały dostęp do informacji, ale też pozytywnie wpływa na poprawę płynności finansowej sieci handlowej, ponieważ pozwala na księgowanie utargu w czasie rzeczywistym. Dużym plusem jest także możliwość zredukowaniakosztów osobowych poprzez automatyzację procesu rozliczeń kasjerów – wyjaśnia Wojciech Tyburski, Dyrektor Handlowy Konsmetal. Urządzenia spotkały się z dużym zainteresowaniem i pozytywnymi opiniami na targach w EuroCIS – dodaje.

KONSMETA

Reklamy