Gospodarka

Knight Frank wprowadza do Polski kanadyjską sieć Second Cup

Dział Wynajmu Powierzchni Handlowych Knight Frank został wybrany przez  sieć kawiarni Second Cup na doradcę, który pomoże jej w rozwoju na polskim rynku. Kanadyjska sieć ma ambitne plany. W ciągu 3 lat planuje otwarcie 80 lokali. Pierwszy punkt Second Cup ruszy już niebawem w poznańskim centrum handlowym Posnania.

„Do wejścia na polski rynek zachęciły nas jego dobre perspektywy i wciąż olbrzymi potencjał rozwoju w segmencie gastronomicznym. Jestem przekonany, że wraz z doświadczonym zespołem doradców z Knight Frank uda nam się zdobyć zaufanie klientów i satysfakcjonującą pozycjęna rynku. W ciągu trzech lat chcemy otworzyć 80 lokali w całej Polsce.” – mówi Patryk Kozłowski, Dyrektor ds. Operacyjnych, odpowiedzialny  za rozwój sieci w regionie CEE.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z możliwości rozwijania w Polsce tak znanej na świecie marki jaką jest sieć kawiarni Second Cup. Łączy ona w sobie nowoczesny design lokali, pyszną kawę i niepowtarzalną atmosferę. Jestem przekonana, że bardzo szybko zyska lojalną grupę klientów.” – komentuje Kinga Zabłocka, Leasing Manager w Dziale Wynajmu Powierzchni Handlowych w Knight Frank.

Second Cup to największa kanadyjska sieć kawiarni, która rozwija się na całym świecie. Pod tym szyldem funkcjonuje obecnie prawie 500 lokali, z czego 325 w Kanadzie. Marka wyróżnia się szczególną dbałością o najwyższą jakość ziaren kawy oraz proekologiczną postawą w prowadzeniu biznesu.

Teraz kanadyjska sieć wchodzi na polski rynek. Kawiarnie Second Cup będą otwierane nie tylko w największych miastach Polski, ale również w tych średniej wielkości. Sieć będzie obecna w różnych formatach, zarówno wgaleriach handlowych i centrach biznesowych, jak i przy uczęszczanych ulicach i deptakach. Będą to kawiarnie, gdzie będzie można wejść i usiąść, jak i punkty z ofertą na wynos.

„Podjęliśmy już rozmowy z największymi deweloperami i inwestorami tzw. obiektów mixed use, którzy coraz bardziej świadomie podchodzą do komercjalizacji powierzchni handlowo – usługowych towarzyszących powierzchniom biurowym. Poprzez wprowadzenie kawiarni Second Cup mamy nadzieję zwiększać atrakcyjność tych  budynków wśród najemców i ich pracowników.” – mówi Kinga Zabłocka.

Patryk Kozłowski informuje, że do końca roku, sieć kawiarni Second Cup planuje otworzyć pięć lokali w Warszawie i Gdańsku, przy współpracy z Działem Wynajmu Powierzchni Handlowych Knight Frank.

Knight Frank

Komentarze

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com