Gospodarka

Onex Group z najwyższą sprzedażą Office 365 w Polsce

Onex Group sprzedał najwięcej licencji Office 365 w Polsce w zamkniętym przez Microsoft roku fiskalnym (lipiec 2015-czerwiec 2016). Firma jako pierwszy i jedyny Partner Microsoft w Polsce wypracowała sprzedaż usług cloudowych w sektorze MŚP o wartościprzekraczającej 1 mln USD. Ponadto, w II kwartale br. Onex Group szósty kwartał z rzędu zdobył pozycję lidera i tym samym ma szansę ponownie stanąć na podium w konkursie o tytuł Partnera Roku MŚP – wynika z rankingu Microsoft obejmującego wszystkich polskich partnerów firmy, którzy kierują swoją ofertę do sektora MŚP.

Kwartalne zestawienie wyników sprzedaży Partnerów Microsoftu to część rocznego zestawienia, mającego wyłonić Partnera Roku MŚP. Tytuł ten uzyska firma, która w ciągu roku (ostatni kwartał 2015 i trzy kwartały 2016) zdobędzie największą ilość punktów, z których część przypada za wyniki sprzedaży z czterech kolejnych kwartałów,
– W ubiegłym roku zostaliśmy laureatami pierwszej edycji konkursu Partner Roku MŚP i otrzymane wyróżnienie zmotywowało nas do jeszcze efektywniejszego działania. Teraz, w ramach drugiej edycji, wygraliśmy już trzy kwartały z rzędu, czym potwierdzamy, że jesteśmy w stanie utrzymać pozycję lidera sprzedaży. Jesteśmy nr 1 w dystrybucji nie tylko Office 365, ale i Windows Azure. To oznacza, że przyjęta przez nas strategiaindywidualnego podejścia do każdego zgłaszającego się do nas przedsiębiorcy działa i będziemy ją realizować w kolejnych miesiącach – mówi Jakub Hryciuk, dyrektor zarządzający w Onex Group.

Patrząc na strukturę klientów Onex Group, zdecydowana większość to mikro podmioty (95%), a pozostałe 5% tofirmy małe i średnie. To oznacza, że potencjał rynku rozwiązań chmurowych wśród najmniejszych firm na rynku jest ogromny. Tym bardziej, że aż 9 na 10 przedsiębiorców dostrzega zalety nowoczesnych technologii w codziennym biznesie (wyniki badania przeprowadzonego przez ARC Rynek i Opinia na zlecenie Onex Group).

Nagrodą dla partnerów Microsoft, którzy zdobędą tytuł Partnera Roku MŚP 2016, będzie dofinansowanie działań marketingowych. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi podczas Microsoft Partner Strategy Conference, która odbędzie się w październiku br. w Łodzi.

Onex Group

Komentarze

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com