Gospodarka

Jak płacić mniej za parkowanie i w prosty sposób uniknąć mandatu?

Do tej pory opłacenie miejsca za parking łączyło się ze staniem w długich kolejkach
i nerwowym szukaniem bilonu w portfelu. W gorszej wersji – mandatem za postój
w zakazanym miejscu. Jak uniknąć takich sytuacji? Rozwiązaniem są płatności mobilne. Dzięki nim w kilka minut zapłacisz za miejsce parkingowe – bez pośpiechu, kolejek czy konieczności szukania otwartego kiosku.

Parking bez mandatu

Korki na mieście i brak miejsca parkingowego to najgorszy możliwy scenariusz, jeżeli za 5 minut zaczynasz bardzo ważne spotkanie. Przysłowiowe kilka minut na zakazie postoju zmienia się w godzinę. A to może słono kosztować mandatem – w skrajnym wypadku nawet kilkaset złotych, dużo straconego czasu i nerwów. Aby uniknąć takich sytuacji wystarczy, że w swoim telefonie zainstalujesz odpowiednią aplikację np. SkyCash, dzięki której w kilka minut kupisz miejsce parkingowe.

Aplikacja mobilna SkyCash ułatwia życie niejednemu kierowcy. Jej użytkownicy mogą zapomnieć o uczuciu niecierpliwego przeszukiwania samochodowych schowków i własnych kieszeni w poszukiwaniu drobnych potrzebnych do opłacenia postoju. Korzystając z aplikacji SkyCash mobiParking w kilka sekund uregulujemy należność, zyskując przy tym czas i spokój  – zauważa Tomasz Krajewski, prezes zarządu SkyCash.

Kierowcy  korzystający z aplikacji SkyCash, dzięki funkcji Start/Stop zapłacą tylko za realny czas postoju w strefie płatnego parkowania. Takiej funkcji nie oferują parkomaty, w których kierowcy muszą z góry zakładać ile czasu zajmie im postój i w razie potrzeby wracać do auta, żeby wykupić dodatkowe minuty.

 

Źródło obrazka: [internet]

Komentarze

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com