Gospodarka

Powakacyjne Targi Off-Fashion Store w Wola Parku

Od 8 do 11 września w Wola Parku odbędzie się kolejna edycja targów OFF-Fashion Store. To świetna okazja dla wszystkich miłośników mody, by uzupełnić garderobę o nową kolekcję ubrań od młodych, polskich projektantów na sezon jesień/zima.

Podczas targów mody w Wola Parku swoje najnowsze kolekcje zaprezentuje 20 utalentowanych młodych polskich projektantów. Od czwartku do niedzieli Klienci Centrum będą mieli okazję zakupić projekty na sezon jesień/zima.

Nie zabraknie modowych rarytasów zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Swoje kolekcje ubrań i akcesoriów – w tym toreb i biżuterii –przedstawią: Spider And Wolf, MySignature, dearjohn.pl, Tabanny, Natutally by Anetta, Dress You Up, Martyna Kaczmarek, MoRe Fashion, Unicornoion, Stylowo Sandra Morawska, Du Coton, K.A Fashion, ZuArt Handmade Toys, Boska, EneDueRabe, Drobina Czasu, Biżuteria Beaty Witosławskiej, Detoxdesign, Bag’s Philosophy oraz Zieliński Bags.

Co więcej na zakupy zaprasza również nowo otwarty na poziomie 1 butik Off Fashion Store, w którym każdego dnia można zaopatrzyć się w wyjątkową odzież i akcesoria polskich projektantów.

Wola Park

Komentarze

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com