Reklamy
Inwestycje

Inwestowanie w ciężkich czasach

Rok 2016 zaczął się od kontynuacji zawirowań giełdowych, słabnących wyników lokat oraz widma podniesienia opłat przez banki. Taki ciąg zdarzeń skłania inwestorów do zmiany kierunku lokowaniaswojego kapitału i poszukiwania nowych rozwiązań.

Początek roku nie zapowiada się obiecująco dla osób szukających szczęścia na giełdzie. Największe światowe parkiety kontynuują złą passę z poprzedniego roku. Giełda w Szanghaju zanotowała kolejnyspadek. Również na amerykańskim parkiecie nie dzieje się za dobrze. Analitycy największych banków w USA radzą swoim klientom wycofywanie się z ryzykowniejszych funduszy i ulokowanie ich w bezpieczniejszych depozytach. Na polskim rynku finansowym również nie jest za wesoło. Indeksy na warszawskiej giełdzie codziennie raczą inwestorów spadkami. Spowodowane jest to oczywiście negatywnymi wskaźnikami na zagranicznych rynkach finansowych.

Całe to zamieszanie odbija się na inwestorach, którzy szybko muszą obrać nowe tory dla swoich aktywów. Nie jest to oczywiście łatwym zadaniem, ponieważ cały świat poszukuje obecnie złotego środka, który umożliwi bezpieczne i zyskowne lokowanie kapitału. Przybywa również różnego rodzaju szkoleń i konferencji poświęconych nowym formom inwestowania.

Już w kwietniu odbędzie się tego typu konferencja poświęcona szeroko pojętym metodom inwestowania. 29-30 kwietnia w warszawskim hotelu Gromada AIRPORT pojawi się grupa największych praktyków z dziedzin: biznesu, sprzedaży, marketingu, inwestowania na rynkach kapitałowych, inwestowania w nieruchomości. Gwiazdą konferencji ,,Tylko Dla Orłów” będzie Fredrik Eklund – absolutny numer 1 na nowojorskim rynku nieruchomości.

– To nie jest konferencja rozwojowa, czy motywacyjna. To spotkanie świadomych ludzi biznesu. Każdy z Prelegentów ma efekty w dziedzinie, o której mówimy – udokumentowane i bardzo proste do sprawdzenia.- Twierdzi Łukasz Milewski z firmy Milewski&Partnerzy, która jest organizatorem konferencji ,,Tylko Dla Orłów”.

Przykład konferencji organizowanej przez firmę Milewski&Partnerzy świadczy o coraz większym głodzie inwestorów na nowe metody lokowania kapitału. Jest to też dowód na to, że są na rynku osoby, które kierują się swoimi zasadami, zarabiają na tym ogromne pieniądze i, co ważne, chcą się swoją wiedzą podzielić.

Jarosław Mikołaj Skoczeń
Emmerson

Reklamy