Inwestycje Nieruchomości

Co sprawia, że coraz chętniej kupujemy apartamenty?

Prestiżowy adres w cenie

Luksusowe apartamentowce zlokalizowane są najczęściej w zabytkowych dzielnicach dużych miast, w pobliżu rozległych parków, teatrów czy opery. Pomieszczenia w nich są wysokie – zwykle sięgają około 3 metrów. Wśród obiektów tego typu wyróżniamy wille, nierzadko o charakterze zabytkowym, z kilkoma lub kilkunastoma lokalami, budynki o charakterze tzw. plomby, umiejscowione pomiędzy śródmiejską zabudową, kilkupiętrowe budynki w zielonej okolicy lub wieżowce posiadające powyżej dziesięciu kondygnacji.

Te czynniki podnoszą prestiż inwestycji

Luksusowe inwestycje są w Polsce wciąż znacznie tańsze, niż te o podobnym standardzie na zachodzie Europy. Na prestiż obiektu ma wpływ wiele czynników: wykorzystanie szlachetnych materiałów, kompleksowo wyposażone mieszkania, umeblowane dziełami znanych projektantów, dogodna i atrakcyjna lokalizacja, interesujący widok z okien czy duża troska o prywatność mieszkańców.

Wrocławski deweloper WPBM „Mój Dom” S.A. dostosował swoją ofertę do potrzeb nabywców apartamentów. Prestiżowa inwestycja Bulwar Drobnera zlokalizowana została w zabytkowej części stolicy Dolnego Śląska. Z jej okien rozpościera się widok na całą panoramę Wrocławia.

Zauważamy, że coraz ważniejsze stają się walory estetyczne. Standard wykończenia musi być istotnie wysoki, dlatego zdecydowaliśmy się na użycie materiału szlachetnego w elewacji, a mieszkania wyposażyliśmy głównie w meble cenionych włoskich projektantów – komentuje Jakub Orski, pracownik WPBM „Mój Dom” S.A. Jak dodaje, w apartamentowcu liczy się również wygoda. Budynek został wyposażony w dźwiękoszczelne okna, zapewniające spokój w samym sercu miasta. Bezpieczeństwo zapewnia tu całodobowa ochrona i monitoring.

Lokale skrojone na miarę potrzeb

W tworzeniu inwestycji premium istotne jest, aby być w pełni dopasowanym do potrzeb klienta. To właśnie z tego względu w Bulwarze Drobnera dostępne są lokale zarówno jedno-, jak i siedmiopokojowe. Na wyższych kondygnacjach znajdziemy dwupoziomowe mieszkania z tarasem. W całym obiekcie znajduje się jedynie 17 apartamentów – od 113 do 305 m2.

Rynek nieruchomości luksusowych będzie cieszył się coraz większym zainteresowaniem. Wciąż rosną oczekiwania nabywców względem nowych inwestycji. Ciągłe podnoszenie standardu mieszkań, znakomity dostęp do szlachetnych materiałów i wiedza o nowych technologiach z pewnością wpłyną na popyt na apartamentowce.

 

Źródło obrazka : [ internet]

Komentarze

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com