Kariera

Targi Pracy, czyli kluczowy etap programu „Pracuj w Wileńskiej”

Program „Pracuj w Wileńskiej”, będący częścią strategii CSR Unibail-Rodamco, wszedł w decydującą fazę. Podczas Targów Pracy najemcy oraz firmy operujące na terenie Galerii Wileńskiej zaprezentowały swoje oferty. Odbyły się także rozmowy rekrutacyjne. W ramach programu, dotychczas, podpisanych zostało 12 umów o pracę.

Celem programu jest wsparcie młodych osób z warszawskiej Pragi Północ w podniesieniu ich kwalifikacji zawodowych – m.in. poprzez organizację serii szkoleń, obejmujących takie zagadnienia, jak: tworzenie CV, przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej, komunikacja oraz obsługa klienta. Wszystko to ma w konsekwencji pomóc uczestnikom programu w znalezieniu satysfakcjonującego zatrudnienia.

Program „Pracuj w Wileńskiej” to bardzo ważny element naszej strategii, ponieważ bezpośrednio dotyczy życia lokalnej społeczności – powiedział Arnauld Burlin, Dyrektor Zarządzający Unibail-Rodamco na Europę Centralną i Austrię, podczas uroczystego otwarcia Targów Pracy. – Wiele osób odwiedza Galerię Wileńską nie tylko po to, aby zrobić zakupy, ale także spędzić swój wolny czas. Jako Galeria od lat interesujemy się lokalną społecznością i utrzymujemy z nią więzi poprzez wartościowe akcje. Tym razem chcemy pomóc młodym osobom z Pragi w znalezieniu pierwszego zatrudnienia.

W Targach Pracy wzięło udział 43 kandydatów programu „Pracuj w Wileńskiej”. Podczas wydarzenia mogli oni zapoznać się z ofertą najemców oraz firm prowadzących działalność na terenie Galerii Wileńskiej, będących partnerami programu, a także uczestniczyć w rozmowach rekrutacyjnych. Wśród marek, które otworzyły swoje stoiska podczas Targów znalazły się: Carrefour, Empik, Reserved, Mohito, Cropp, Sinsay, GO Sport, McDonald’s, Burger King, Dominium Pizza, a także Solid Security i Badford.

Projekt „Pracuj w Wileńskiej” stanowi część wdrażanego przez firmę Unibail-Rodamco w kilku krajach europejskich programu „UR for Jobs”. Został on uruchomiony pilotażowo pod koniec 2015 roku w trzech krajach – Francji, Hiszpanii oraz Holandii.

 

Źródło obrazka: [internet]

Komentarze

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com