Da Vinci Studio — Software House, który wspiera cele biznesowe w Twojej firmie

W Da Vinci Studio każdego dnia programujemy innowacje dla rozwoju Twojego biznesu. Na co dzień projektujemy rozwiązania, które wspierają liczne branże (w tym e-commerce) w codziennym rozwoju. Dostarczamy dedykowanych aplikacji mobilnych i webowych. Wspieramy Twoją firmę poprzez dostarczanie nowych funkcjonalności, a także przez doradztwo. Jak jeszcze możemy Ci pomóc?

Software House — tworzymy oprogramowanie dla Ciebie

Czym zajmuje się zespół Da Vinci Studio? Tworzymy dedykowane oprogramowanie nie tylko dla dużych przedsiębiorstw, ale również dla małych i średnich firm. Dbamy o realizację projektów, dedykowane rozwiązania i funkcjonalności, trzymając w ryzach również design, który w dzisiejszych czasach jest niemniej ważny niż sprawne działanie programów i aplikacji.

Podczas tworzenia aplikacji dedykowanych i oprogramowania wykorzystujemy najnowsze technologie webowe. Dostarczamy rozwiązań dla sklepów internetowych, platform e-learningowych, czy wspieramy inne software house'y i firmy poprzez outsourcing programistów
.

Outsourcing programistów — jak można wykorzystać współpracę z Software Housem?

Dostarczanie oprogramowania to jest to, czym przede wszystkim zajmuje się software house. Jednak współpracę z software house należy rozumieć znacznie szerzej. Jest to cały zestaw działań mających na celu ułatwienie i automatyzację wielu procesów w Twojej firmie. Jeśli potrzebujesz przeskalować swój zespół programistyczny, możesz skorzystać z naszych usług i wybrać jednego z najlepszych specjalistów, który wesprze Cię przy rozwoju Twojego projektu.

Klienci, którzy zdecydowali się na outsourcing naszych programistów, nie musieli martwić się o wysoką złożoność i czasochłonność procesów rekrutacyjnych. Nie musieli również wikłać się w nadmierną biurokrację związaną z umowami o pracę, czy kontraktami.

Agencja interaktywna czy software house?

Agencje interaktywne najczęściej skupiają się na świecie realnym, jednak... Przemiany technologiczne coraz częściej przenoszą naszą pracę i codzienność do świata wirtualnego. A to, jest pole działania software house'u. Z wykorzystaniem technologii, zaawansowanych aplikacjipomagamy Ci realizować cele biznesowe. Nie tylko poprzez tworzenie aplikacji mobilnych i webowych, ale również poprzez dedykowane rozwiązania IT.

Wspieramy Twoje przedsiębiorstwo w tych działaniach, które przerastają techniczne możliwości wewnętrzne firmy. Oferujemy usługi z zakresu projektowania, a także całe spektrum usług it mających na celu wspieranie wizerunku marki. Nasze projekty różnią się od projektów realizowanych przez typowe agencje interaktywne, ponieważ już na poziomie programowania dbamy o rozwój Twojego biznesu.

Da Vinci Studio świadczymy usługi IT dla Twojego przedsiębiorstwa

Pracujemy nie tylko dla największych firm, ale również dla małych i średnich przedsiębiorstw, oraz startupów. Korzystanie z usług Da Vinci Studio może odbywać się na terenie całego kraju. Na co dzień wykorzystujemy swoją wiedzę i doświadczenie, zapewniając kompleksową obsługę szytą na miarę Twojej firmy. Regularnie doszkalamy się dla Ciebie, z otwartością podchodzimy do wyzwań, które stawiają przed nami Klienci.

Skontaktuj się z nami i sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić. Stworzymy dedykowane aplikacje internetowe i mobilne, udzielimy wsparcia wdrożeniowego i powdrożeniowego. Chętnie podejmiemy się projektów mających na celu wspieranie Twojego biznesu — oferując kompleksowe usługi, z którymi wiążą się długofalowe korzyści.


Zobacz również