Życzysz sobie dostosować styl biurowy do swojego stylu pracy, ale uważasz, że to trochę ciężkie do zrobienia, ponieważ głównie masz problem z podjęciem decyzji, które rzeczy będą właściwe dla Twojego outfitu businnes casual, z drugiej strony nie masz dobrego wyczucia ani talentu związanego z takim stylem ubioru.

Na pierwszym miejscu jest marynarka, to najbardziej popularny element biurowego stroju, który idealnie pasuje do wszystkich stylizacji i nadaje im poważny i odpowiedni wygląd. Czy to granatowy, ecru, w paski, marynarka w towarzystwie spodni w towarzystwie klasycznych szpilek z pewnością doda Twojemu wyglądowi lekkiego i biznesowego charakteru. Trzeba zainwestować w także ołówkową sukienkę w dobrym gatunku. W subtelnym odcieniu i o idealnie dobranym fasonie świetnie sprawdzi się w pracy jak i podczas spotkania z przyjaciółmi. Jeśli przychodzi kolej na kolory, zdecyduj się na kombinacje czerni i bieli oraz spokojne total looki. Nigdy nie ignoruj akcesoriów, mają one potęgę, która kompletnie odmieni nasz wygląd. Na przykład broszka lub szalik podbijają stylizację i dodają jej ciekawego akcentu. Zawsze tylko należy upewnić się, że akcesoria są w eleganckim stylu. Unikaj rzeczy krzykliwych oraz zbyt świecących. Dress code jest czasami podstępny i choć wszyscy słyszeliśmy o nim wcześniej i opanowaliśmy zasady, termin wciąż może powodować zakłopotanie i niepokój u wielu osób. Na szczęście skierujemy trochę światła na ten typ stroju. Jeśli tylko możemy sobie pozwolić, to świetnym pomysłem stylizacji do pracy jest smart casual. Jeśli już przestudiowaliście sobie czym jest „smart casual” i nadal poszukujecie pomysłu na stylowy ubiór, który by Wam odpowiadał to mamy dla Ciebie kilka pomysłów. Mamy dla Was parę drobnych zasad smart casual dress code dla kobiet. Smart casual jest odrobinę nieokreślony. To styl, który wymaga przemyślanego, a zarazem wygodnego ubioru. W związku z tym nienaganny wygląd łaknie równowagi. Kiedy ubieramy się w stylu smart casual, powinniśmy stawiać na elementy, które prezentują elegancko, ale są również bardzo wygodne.
Ze względu swoją kunsztowną, a jednocześnie super wygodną estetykę, elegancki strój często mylony jest z businnes dress code’em. Mim iż wiele stylizacji może należeć do obu kategorii, istnieją między nimi niewielkie różnice. Na przykład, business casual przeważnie wymaga bardziej przepisowego stylu ubierania się, podczas gdy smart casual może być bardziej na topie. Smart casual to najczęściej wybierany dress code i taki też jest między innymi wymagany na wiele imprez, w tym śluby lub do pracy. Na szczęście, rodzaj okazji pomoże w wybraniu swojej stylizacji i tym samym skieruje na prawidłową trasę. Układając swój outfit, pamiętaj o jego funkcji, o okazji i okoliczności.

Marką, która posiada rzeczy w stylu smart casual i businnes casual jest Lavard. Tutaj zarówno mężczyźni jak i kobiety znajdą rzeczy idealne na rodzinną kolację, do biura czy na randkę. Cała kolekcja jest niezwykle dopracowana. Uszyta z najwyższej jakości tkanin i z niezwykłą dbałością o detale. Jest dowodem wysokiego kunsztu krawieckiego.
https://www.lavard.pl/


Materiał zewnętrzny

Kontrola dostępu – skuteczne rozwiązanie dla firm
Kontrola dostępu – skuteczne rozwiązanie dla firm

Zobacz również

Kontrola dostępu – skuteczne rozwiązanie dla firm
Kontrola dostępu – skuteczne rozwiązanie dla firm
Budowa i zastosowanie suwnicy pomostowej
Budowa i zastosowanie suwnicy pomostowej