Kserokopiarka poleasingowa to często sprzęt wysokiej klasy, model klasy premium, o bardzo dobrych parametrach technicznych i wysokiej wydajności. Po zakończonej umowie leasingu firma prawdopodobnie wzięła następne urządzenia do użytkowania. Dotychczas używane maszyny można odkupić dużo taniej. Jeżeli sprzęt jest w dobrym stanie technicznym, warto rozważyć taką opcję.

Dla kogo używane kserokopiarki są dobrym wyborem? 

Dla firm, które oczekują sprzętu wysokiej klasy, ale nie dysponują wystarczającym budżetem na nowe maszyny, używane kserokopiarki będą strzałem w dziesiątkę. Warto sprawdzić ofertę kserokopiarek poleasingowych. Najczęściej jest to sprzęt znacznie bardziej zadbany i lepiej serwisowany niż standardowe używane kserokopiarki. Dzięki możliwości zakupu kserokopiarki poleasingowej wysokie wymagania co do parametrów technicznych można spełnić w miarę niskim kosztem. Trzeba wybrać firmę, która będzie w stanie sprawdzić pod względem technicznym maszynę. Dobrą opcją dla kupującego jest gwarancja na używany sprzęt i serwis posprzedażowy na dogodnych warunkach. 

Kserokopiarki do biura z drugiej ręki 

Kupujący sprzęt w ForCopy – Automatyka biurowa, mogą mieć pewność co do stanu technicznego, w jakim są używane kserokopiarki. Maszyny zostały sprawdzone i przetestowane przez fachowców, którzy potwierdzają, że są one w 100 proc. sprawne. Wystarczy wejść na stronę forcopy.com.pl i wybrać odpowiedni sprzęt. W ofercie znajdują się cenione na rynku marki takie jak Konica Minolta. Poleasingowe nie znaczy gorsze niż nowe kserokopiarki, dlatego warto rozważyć tę opcję zakupu. Można zaoszczędzić sporo środków finansowych. Nie bez znaczenia są także względy dotyczące ekologii. Kupujący sprzęt z drugiej ręki, ograniczają ilość utylizowanych urządzeń elektronicznych. Jest to działanie, dzięki któremu, można się przyczynić do ochrony środowiska naturalnego. 

Wysokiej jakości kserokopiarki do biura to oszczędność na energii elektrycznej 

Warto wziąć pod uwagę ile prądu zużywają kserokopiarki do biura. Urządzenia renomowanych firm cechuje najczęściej niskie zużycie prądu. Wybierając oryginalny sprzęt, takich znanych producentów jak Sharp lub Konica Minolta w przyszłości można spodziewać się niższych rachunków za energię. W przypadku intensywnej pracy urządzenia może to mieć duże znaczenie w wydatkach firmowych. Zawsze warto rozważyć zakup kserokopiarki renomowanej firmy. 


Zobacz również

Budowa i zastosowanie suwnicy pomostowej
Budowa i zastosowanie suwnicy pomostowej
Gaz dla firm - wszystko, co musisz wiedzieć
Gaz dla firm - wszystko, co musisz wiedzieć