Zadłużenia nie przekreślają szans na uzyskanie pożyczki. O ten produkt finansowy może się starać każdy – niezależnie od posiadanej historii kredytowej. Jak uzyskać pożyczki dla zadłużonych? Na co należy zwrócić uwagę? Podpowiadamy!

Kto udziela pożyczek dla zadłużonych?

Pożyczki dla zadłużonych z 7pozyczki.pl/pozyczki-dla-zadluzonych kierowane są do osób, które nie posiadają zdolności kredytowej. Najczęściej takie osoby mają:

 • aktywne zobowiązania, np. kredyty, pożyczki, abonamenty,
 • negatywną historię kredytową w BIK, BIG czy KRD,
 • zajęcia windykacyjne, a nawet komornicze.

Udzielanie zobowiązań takim osobom jest ryzykowne – nie ma tutaj mowy o pewności, że zobowiązanie zostanie spłacone. Banki nie oferują tego typu produktów finansowych, jednak z pomocą mogą przyjść instytucje pozabankowe. Spora część firm udziela tzw. pożyczek bez BIK i to właśnie na nie należy zwracać uwagę będąc zadłużonym.

Pożyczki bez BIK i ich zalety

Pożyczki dla zadłużonych umożliwiają uzyskanie wsparcia finansowego, pomimo trudnej sytuacji materialnej. Posiadają wiele cennych atutów, wśród których wymienia się m.in. brak weryfikacji w rejestrach dłużników. Banki oraz większość instytucji pozabankowych korzysta z tego typu źródeł w celu przeanalizowania historii kredytowej – w przypadku pożyczek dla zadłużonych, ten krok jest pominięty.

Pożyczki przez internet dla zadłużonych umożliwiają również szybkie, wręcz ekspresowe uzyskanie pieniędzy – a to ich kolejna zaleta. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku pieniądze mogą pojawić się na koncie nawet w ciągu kilku minut. Wiele w tej kwestii zależy jednak od konkretnej firmy.

Niemałym atutem tego typu pożyczek jest również możliwość zaciągnięcia zobowiązania przez internet. Cały proces jest krótki i prosty, a formalności – ograniczone do minimum. Okres spłaty, w zależności od konkretnej firmy – może wynosić od 30 dni do nawet 48 miesięcy. Tutaj niebagatelne znaczenie ma również kwota, na którą zostało zaciągnięte zobowiązanie.

Pożyczki dla zadłużonych – warunki do spełnienia

Każdy, kto chce uzyskać pożyczki dla zadłużonych, musi spełnić następujące warunki:

 • posiadać konto bankowe,
 • być pełnoletnim,
 • posiadać obywatelstwo polskie,
 • posiadać pełną zdolność do czynności prawnych,
 • posiadać źródło dochodów,
 • posiadać numer telefonu,
 • posiadać ważny dowód osobisty.

Pożyczki online bez BIK nie są więc wymagające, a powyższe warunki – spełnia niemalże każdy obywatel.

Wnioskowanie o pożyczkę bez BIK – krok po kroku

Zastanawiasz się, jak wnioskować o pożyczki dla zadłużonych? To naprawdę proste. Zacznij od znalezienia firmy pożyczkowej, która w swojej ofercie posiada pożyczki bez BIK. Następnie:

 1. Złóż wniosek o pożyczkę i uzupełnij wszelkie niezbędne dane osobowe oraz parametry pożyczki.
 2. Uzupełnij informacje dot. dochodów i wydatków.
 3. Zaakceptuj niezbędne zgody.
 4. Zweryfikuj swoje konto bankowe, np. poprzez przelew weryfikacyjny.
 5. Oczekuj na decyzję.

Obecnie pożyczki online bez BIK są bardzo chętnie wybierane i cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Ich uzyskanie wcale nie jest tak wymagające! Więcej o tym jak szybko można uzyskać pożyczki dla zadłużonych przeczytasz na https://www.turek.net.pl/rozmaitosci/33176-pozyczki-dla-zadluzonych-czy-mozna-otrzymac-je-tak-samo-szybko-jak-inne


Zobacz również