Reklamy
Nieruchomości

Czwarty etap ATAL Francuska Park w ofercie

ATAL uruchamia sprzedaż IV etapu ATAL Francuska Park w Katowicach
ATAL S.A. wprowadził do sprzedaży IV etap projektu ATAL Francuska Park w Katowicach. Oferta dewelopera powiększyła się o 53 mieszkania o powierzchniach od 41,35 mkw. do 100,11 mkw. Ich ceny wynoszą od 5 400 złotych brutto za mkw., a na najwyższym piętrze od 5 600 złotych. Jednym z podstawowych atutów osiedla jest jego dogodna lokalizacja.

Inwestycja usytuowany jest w sąsiedztwie Doliny Trzech Stawów oraz Katowickiego Parku Leśnego – idealnych miejsc do odpoczynku i rekreacji. Termin zakończenia budowy przewidziano na I kwartał 2017.
W IV etapie ATAL Francuska Park powstanie także 16 zamykanych garaży na poziomie parteru oraz 42 naziemne miejsca parkingowe. Tak jak w poprzednich etapach, do każdego z mieszkań przynależeć będą balkony, a do tych na 5. piętrze przestronne tarasy. Dla wygody mieszkańców przewidziano również 27 komórek lokatorskich. W tym etapie inwestycji zaplanowano 6 lokali usługowych o powierzchniach od 27,24 mkw. do 80,95 mkw.

Oferta mieszkań w ATAL Francuska Park jest systematycznie poszerzana, chcemy w pełni odpowiedzieć na zróżnicowane potrzeby przyszłych mieszkańców. Przykładamy dużo uwagi, by nasze mieszkania spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, dlatego każdy lokal został zaprojektowany w sposób wysoce funkcjonalny – mówi Mateusz Juroszek, wiceprezes ATAL S.A.

Projekt ATAL Francuska Park został podzielony na cztery etapy, w ramach których powstanie łącznie 739 mieszkań w 10 budynkach. Będą one posiadały od czterech do ośmiu pięter oraz kondygnację podziemną ze stanowiskami garażowymi i komórkami lokatorskimi. W kompleksie zaplanowano łącznie 15 lokali handlowo – usługowych. Zarówno pierwszy, jak i drugi etap inwestycji uzyskał już pozwolenie na użytkowanie.
Inwestycję ATAL Francuska Park wyróżnia nowoczesna architektura. Grafitowa kolorystyka elewacji została uzupełniona o elementy z naturalnego drewna oraz granitu. Dopełnienie stanowią aluminiowe, malowane proszkowo balustrady, które nadają budynkom nowoczesnego wyglądu. W kompleksie znajdują się również tereny zielone, z miejscami do rekreacji i odpoczynku oraz placem zabaw dla najmłodszych. Osiedle jest ogrodzone, monitorowane, a także dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Wprowadzamy do sprzedaży IV etap ATAL Francuska Park w Katowicach w odpowiedzi na niesłabnące zainteresowanie klientów naszą propozycją. Od stycznia do końca sierpnia br. sprzedaliśmy 184 mieszkania na tym osiedlu, czyli o ponad 33% więcej niż w całym 2015 roku – podsumowuje Mateusz Juroszek.

Inwestycja jest położona w pobliżu Doliny Trzech Stawów – zielonej enklawy Katowic, a także Katowickiego Parku Leśnego. Bliskość lasów i zbiorników wodnych to znakomita przestrzeń dla osób chcących odpocząć od miejskiego zgiełku. Liczne placówki edukacyjne, przedszkola i uczelnie wyższe położone nieopodal kompleksu będą dużym udogodnieniem dla mieszkańców. W pobliżu osiedla znajduje się także galeria handlowa „Trzy Stawy” z licznymi sklepami. Inwestycja ATAL Francuska Park jest bardzo dobrze skomunikowana – do centrum można dostać się w łatwy sposób ulicą Francuską, a kompleksowa infrastruktura transportowa zapewnia szybki dostęp do pozostałych części Katowic.

Planowany termin oddania IV etapu inwestycji do użytkowania to II kwartał 2017 r., zaś III etapu osiedla to I kwartał 2017 r.  Za projekt osiedla ATAL Francuska Park odpowiada Wojciech Wojciechowski.

ATAL

Reklamy