Reklamy
Nieruchomości

Klient planuje, deweloper zmienia

Osoby kupujące nowy dom czy mieszkanie zazwyczaj akceptują projekt oferowany przez dewelopera. Ta akceptacja nie oznacza jednak braku możliwości wprowadzenia pewnych zmian w aranżacji, które według nabywców poprawią komfort i użyteczność. Dla takiej możliwości warto związać się z takim deweloperem, które te przeróbki akceptuje i wykona. Jeszcze lepiej, jeśli zrobi je bez dodatkowych kosztów.

Jeśli nie odpowiada nam układ ścian działowych, ustawienie urządzeń wkuchni czy rozkład gniazd bądź grzejników możemy to zmienić. Pamiętajmy jednak, aby proponowane przez nas zmiany zasugerować na etapie budowy lub wykańczania wnętrz.

Im wcześniej się na nie zdecydujemy, tym łatwiej będzie je wprowadzić. – Na Osiedlu Słonecznym w Brodowie tworzymy domy, w których dobrze się żyje. Dla nas projekt jest jedynie sugestią. Wyznaczamy nowy trend w podejściu do klienta i jego indywidualnych potrzeb. Klient ma możliwość samodzielnej aranżacji wnętrz według własnego, nawet najbardziej niestandardowego pomysłu – mówi Maciej Bartczak, współwłaściciel KM Building. Oczywiście nie wszystkie proponowane zmiany można wprowadzić. Prawo budowlane stoi na straży co można, a czego nie. Na szczęście realizowanie tych przeróbek przez dewelopera daje nam gwarancje zmian zgodnie ze sztuką budowlaną, a także poczucie bezpieczeństwa i solidności wykonanych prac. Ponadto takie zmiany nie koniecznie muszą się łączyć z dodatkowymi kosztami, których przecież przy zakupie domu i tak jest sporo. – Każdy ma swoje wyobrażenie domu czy mieszkania „idealnego”.

Dlatego umożliwiamy naszym klientom bezpłatne wprowadzanie zmian w aranżacji. Co ważne, spełniając ich oczekiwania, widzimy tendencje zmian, poznajemy rodzące się trendy. To wszystko wykorzystujemy przyprojektowaniu kolejnych obiektów mieszkalnych – zaznacza Maciej Bartczak, współwłaściciel KM Building. Deweloper oferuje na osiedlu Słonecznym w Brodowie jak i na inwestycji Rodzinny Zakątek w Błażejewku dopasowane mieszkania w zakresie instalacji elektrycznych i niskoprądowych, ogrzewania i ścian działowych. Dodatkowo daje możliwość instalacji kominka powietrznego lub z płaszczem wodnym w każdym szeregowcu, co jest rzadkością przy domach w tego typu zabudowie.

Nie każdy deweloper w Polsce się na to zgadza, a już niewielu wykonuje to bez dodatkowych opłat. Dlatego warto przed zakupem nieruchomości spytać o te szczegóły, które są niezwykle istotne w kontekście komfortu i bezpieczeństwa. Pamiętajmy, że choć początkowy projekt nie zawsze nam w pełni odpowiada, to po wprowadzonych modyfikacjach zwiększy się nasza wygoda oraz poczucie przynależności i ogniska domowego.

Mission

Reklamy