Reklamy
Nieruchomości

Ronson: dwie trzecie mieszkań w szczecińskiej Panoramice II sprzedane

Ronson Development sprzedał dwie trzecie ze 107 mieszkań dostępnych w drugim etapie inwestycji Panoramika położonej w szczecińskiej dzielnicy Warszewo przy ul. Panoramicznej. Zakończenie budowy projektu planowane jest już na lipiec tego roku. W ofercie dostępny jest jeszcze szeroki wybór mieszkań o powierzchni od  41 m2 do 85 m2.

– Panoramika to bardzo dobry wybór dla osób, które lubią aktywnie spędzać czas w otoczeniu natury i jednocześnie potrzebują sprawnej komunikacji z centrum miasta. W zasięgukilku minut od osiedla mieszkańcy mają do dyspozycji bogatą siatkę ścieżek rowerowych i joggingowych, a w niedalekiej okolicy znajdują się tereny zielone i rekreacyjne, takie jak Jasne Błonia, Las Arkoński czy Jezioro Głębokie – mówi Andrzej Gutowski, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w Ronson Development. – Jednocześnie inwestycja zapewnia sprawny i szybki dojazd do centrum miasta dzięki rozwiniętej infrastrukturze i systemowikomunikacji miejskiej. W pobliżu znajdują się aż cztery przystanki autobusowe, a dojazd samochodem do Placu Grunwaldzkiego zajmuje zaledwie 10 minut – dodaje Andrzej Gutowski.

Cechą charakterystyczną projektu jest kaskadowa forma zabudowy, która w połączeniu z naturalnym nachyleniem terenu Wzgórz Warszewskich w kierunku południowym sprawia, że z każdego budynku roztacza się wyjątkowy widok na panoramę miasta. Między innymi dzięki takiej formie zabudowy mieszkania na Osiedlu Panoramika są doskonale doświetlone i przestronne, co pozwala na inwencję w zakresie zorganizowania swojej życiowej przestrzeni. Priorytetem przy pracach projektowych była ergonomia i ustawność powierzchni.

Docelowo w ramach I i II etapu powstanie niemal 200 lokali, a cała inwestycja będzie liczyć 499 mieszkań. Cenylokali w zaczynają się od 4480 zł za m2. Generalnym wykonawcą jest firma Warbud.

Ronson Development

Reklamy