Nieruchomości

Rozpoczęcie prac nad produktami Librato w krakowskim oddziale SolarWinds Szansa dla deweloperów znających platformę Ruby on Rails na pracę w SolarWinds

Kraków, Polska — 13 marca 2017 — Firma SolarWinds, wiodący dostawca zaawansowanego i niedrogiego oprogramowania do zarządzania infrastrukturą IT, ogłosiła dziś rozpoczęcie przez oddział R&D w Krakowie prac nad produktami Librato®. Librato to zarządzane w chmurze rozwiązanie do monitorowania w czasie rzeczywistym, które wchodzi w skład portfolio produktów SolarWinds Monitoring Cloud™.

 

„Aplikacje utrzymywane w chmurze stają się coraz bardziej złożone, a jednocześnie coraz ważniejsze dla operacji biznesowych. W związku z tym tradycyjne rozwiązania monitorujące są już niewystarczające, a działy IT muszą zmagać się z ograniczonymi możliwościami wglądu w szczegóły wydajności i stabilności aplikacji. Librato to wszechstronne, zarządzane w chmurze i działające w modelu SaaS rozwiązanie monitorujące, które umożliwia zbieranie danych, łączenie ich ze sobą, wizualizację i alarmowanie o wskaźnikach wykraczających poza zdefiniowane zakresy. Pozwala kompleksowo zarządzać całym systemem przy użyciu wydajnych narzędzi sieciowych połączonych z infrastrukturą w chmurze.” — mówi Tomas Kucera, wiceprezes ds. operacji biznesowych w SolarWinds.

 

„Firma SolarWinds, która została okrzyknięta globalnym liderem w dziedzinie oprogramowania do zarządzania sieciowego, oferuje wiele możliwości rozwoju dla najlepszych programistów, testerów, a także specjalistów UX. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych pracą nad produktami takimi jak Librato, które jest tworzone w oparciu o najnowsze technologie do aplikowania na obecnie otwarte stanowiska. Obecnie poszukujemy głównie doświadczonych deweloperów Ruby on Rails. W SolarWinds znajdziecie możliwość pracowania w zgranych zespołach nad ciekawymi produktami światowej klasy oraz szansę na ciągłe poszerzanie umiejętności. W 2017 roku planujemy rozszerzyć nasz 70-osobowy zespół krakowskiego oddziału R&D do 120 pracowników.” — dodaje Kucera.

 

 

 

Informacje o firmie SolarWinds

SolarWinds dostarcza zaawansowane i niedrogie oprogramowanie do zarządzania infrastrukturą IT klientom z całego świata, w tym m.in. przedsiębiorstwom z listy Fortune 500® i małym firmom, dostawcom usług zarządzanych (MSP), agencjom rządowym oraz instytucjom edukacyjnym. Skupiamy się wyłącznie na specjalistach ds. IT i DevOps oraz dostawcach usług zarządzanych. Dążymy do uproszczenia złożonych rozwiązań oferowanych przez dostawców tradycyjnego oprogramowania dla przedsiębiorstw, z których dotychczas musieli korzystać nasi klienci. Niezależnie od tego, gdzie znajduje się infrastruktura informatyczna bądź klient, SolarWinds oferuje łatwe do znalezienia, kupienia, utrzymania i skalowania produkty, które są łatwe w obsłudze oraz które zapewniają niezbędne zasoby do zarządzania kluczowymi kwestiami związanymi z infrastrukturą lokalną i chmurową. Nasze podejście i dążenie do doskonałości w ramach kompleksowego zarządzania wydajnością hybrydowej infrastruktury IT sprawiło, że SolarWinds jest światowym liderem w dziedzinie oprogramowania sieciowego oraz rozwiązań MSP i dąży do osiągnięcia podobnego sukcesu w dziedzinie oprogramowania do zarządzania infrastrukturą IT. Nasze rozwiązania są efektem ścisłych relacji z użytkownikami naszych produktów, którzy udzielają się w naszej społeczności online — THWACK, pomagając rozwiązywać problemy innych użytkowników, dzieląc się wiedzą i najlepszymi praktykami oraz bezpośrednio uczestnicząc w procesie opracowywania produktów. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.solarwinds.com.

 

SolarWinds, SolarWinds & Design, Orion oraz THWACK to zastrzeżone znaki towarowe firmy SolarWinds Worldwide, LLC lub jej podmiotów stowarzyszonych, które są zarejestrowane w Amerykańskim Urzędzie Patentów i Znaków towarowych i mogą być zarejestrowane lub oczekiwać na rejestrację w innych krajach. Wszystkie pozostałe znaki towarowe, znaki usługowe i znaki logo SolarWinds są znakami zastrzeżonymi w świetle prawa lub zarejestrowanymi bądź oczekującymi na rejestrację znakami. Wszelkie pozostałe znaki towarowe użyte w tym dokumencie służą wyłącznie do celów identyfikacyjnych i są znakami towarowymi (i mogą być zarejestrowanymi znakami towarowymi) odpowiednich firm.

 

 

Źródło obrazka: [internet]

Komentarze

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com