Reklamy
Nieruchomości

Ruszyła sprzedaż nowej inwestycji TYNKBUD1 – OSTROBRAMSKA130

Bliskość kameralnych klubokawiarni, ścieżki rowerowe, piękne tereny zielone i – przede wszystkim – niepowtarzalny klimat Pragi-Południe. Tak w skrócie podsumować można największe zalety otoczenia, w którym powstanie najnowsza inwestycja warszawskiego dewelopera TYNKBUD1 – OSTROBRAMSKA130.

Sam budynek to przykład nowoczesnego myślenia na temat designu – odznacza się neutralną kolorystyką, licznymi przeszkleniami, przestrzennymi tarasami i panoramicznym widokiem na centrum Warszawy. Za projekt odpowiada architekt Piotr Murza-Mucha z Pracowni Architektonicznej „Graffiti”

Zielono, ale blisko Centrum

OSTROBRAMSKA130 to propozycja dla osób, które nie chcąc rezygnować z wygody życia w wielkim mieście, cenią sobie takie wartości, jak zdrowy styl życia i indywidualizm. – Nasz najnowszy projekt wpisuje się w oczywiste dla nas standardy – przyszłym mieszkańcom zapewniamy dostęp do pełnej infrastruktury, wygodny dojazd do Centrum, bliskość obiektów handlowych, szkół, przedszkoli, klubów fitness itp. Z drugiej strony – obserwujemy najnowsze trendy i widzimy, że coraz więcej osób ceni możliwość uprawiania sportu na świeżym powietrzu i niemasowe ośrodki rozrywkowo-kulturalne. Dlatego nasz wybór padł na Pragę-Południe – tłumaczy Ryszard Banacki, rzecznik prasowy TYNKBUD1. OSTROBRAMSKA130 położona jest w pobliżu centrów handlowych Promenada, Gocław oraz Galeria Grochów. W niedalekiej odległości znajdziemy też Park Skaryszewski i Jezioro Balaton. Z pozostałymi rejonami Warszawy skomunikować można się za pomocąsamochodu, licznych tramwajów, autobusów, a w przyszłości – także metra.

Praga-Południe po raz trzeci

Podobnie, jak ostatnie inwestycje TYNKBUD1, OSTROBRAMSKA130 to projekt kameralny. – 52 mieszkania, garaż podziemny, komórki lokatorskie oraz lokal usługowy na parterze – w ten sposób zaplanowaliśmy ostateczny kształt najnowszej inwestycji. Jej sprzedaż ruszyła w czerwcu, jest to nasza trzecia inwestycja na Pradze-Południe w tym roku – mówi rzecznik TYNKBUD1. Mieszkania wchodzące w skład budynku OSTROBRAMSKA130 dają przyszłym mieszkańcom duże pole wyboru, zarówno ze względu na metraż, jak i ilość pomieszczeń. Znajdziemy tu lokale 1-, 2-, 3-, a także 4-pokojowe. Ich wielkość waha się od 29 do 85 m2.Cena za metr kwadratowy mieści się w przedziale od 6900 do 9000 zł. – Sądząc po ilości zapytań, rezerwacji, a nawet sprzedanych już mieszkań, nasze praskie projekty – CZAPELSKA36, LIWIECKA20 i OSTROBRAMSKA130 – to był bardzo dobry wybór. Jesteśmy przekonani, że klienci docenią praskie realizacje w równym stopniu, co nasze wcześniejsze inwestycje na Mokotowie czy Bemowie – dodaje Ryszard Banacki. Zakładany termin oddania osiedla OSTROBRAMSKA130 to lipiec 2018 roku.

BRIGHT Agency, Jolanta Nabiałek

Reklamy